Fotel Click-Clack
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Opis krzesła
Krzesło CLICK-CLACK Fernity to wariacja na temat konwencjonalnego rattanowego fotela. Wykorzystano najlepsze materiały do jego wykonania tj. polipropylen z domieszką włókna szklanego sprawiają, że fotel jest wytrzymały na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowe zabezpieczenie filtrem UV daje komfort użytkowania go nie tylko w zaciszu salonu ale pozwala także na chwile wytchnienie w ogrodzie lub na tarasie Jego współczesna, ale nawiązująca do tradycyjnych kanonów stylistyka odnajdzie się w każdej przestrzeni.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Resol |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | beżowy, biały, brązowy |
| Wysokość | 72,5 cm |
| Wysokość siedziska | 46,5 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość | 64,5 cm |
| Głębokość siedziska | 40 |
| Materiał | polipropylen + włókno szklane |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Dodatkowe informacje | zastosowanie do wewnątrz i na zewnątrz, zabezpieczenie filtrem UV, wykończenie półmat, sztaplowanie |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji
Forma fotela Click-Clack to doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Fotel inspirowany kształtem klasycznego rattanowego fotela doskonale wpisuje się we współczesne, designerskie trendy. Stworzony został z myślą o użytkowaniu go zarówno w ogrodzie, na tarasie stylowej kawiarni jak i w domowym zaciszu. Trwałość kształtu i koloru zapewnia mu filtr UV i polipropylen z włóknem szklanym, z którego został wykonany. W ofercie znajdują się 4 kolory do wyboru. Wysokość siedziska: 46,5 cm Szerokość siedziska: 47 cm Głębokość siedziska: 40 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.