Półka wisząca KAMMONO PWF

Zamówienia na pojedyncze elementy (np zamówienie 1, 2 szafek, słupka itp) nie będą realizowane ze względu na brak minimum logistycznego u producenta. Szacunkowe minimum to około 1 000 zł brutto by producent chciał się podjać realizacji.
  • Buk jasny
  • Dąb arlington
  • Beton jasnoszary

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis KAMMONO PWF

Kuchnia KAMMONO BLACK to propozycja dla klientów, którzy poszukują kuchni idealnej, w nowoczesnym stylu. Półka wisząca KAMMONO PWF dostępna jest w wielu kolorach do wyboru: dąb złoty, buk jasny, dąb arlington, beton jasnoszary. Ciekawa, a jednocześnie prosta forma półki, sprawia, że z łatwością wypełnisz nią wolną przestrzeń w swojej kuchni zapewniając sobie dodatkową przestrzeń do przechowywania czy eksponowania różnych akcesoriów. 


Kategorie: Meble kuchenne , System mebli kuchennych KAMMONO , System mebli kuchennych KAMMONO BLACK , System mebli kuchennych KAMMONO CLASSIC , Szafki kuchenne górne

Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Wszystkie meble: System mebli kuchennych KAMMONO


Meble kuchenne KAMMONO Dąb Arlington + Biel modułowe

Kuchnia modułowa KAMMONO KAM Meble Dąb Arlington Biel

Kuchnia Kammono
Kuchnia Kammono przykład
Kuchnia Kammono uchwyty

Przejdź do kolekcji
Meble kuchenne KAMMONO Dąb Arlington + Biel modułowe
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)