Szafka dolna KAMMONO BLACK DZ1 P/L Zlewozmywak

Zamówienia na pojedyncze elementy (np zamówienie 1, 2 szafek, słupka itp) nie będą realizowane ze względu na brak minimum logistycznego u producenta. Szacunkowe minimum to około 1 000 zł brutto by producent chciał się podjać realizacji.
277 zł brutto

Zobacz historię ceny produktu

Szafka dolna KAMMONO BLACK DZ1 P/L Zlewozmywak

Wybierz rozmiar: 45 50 60

Kolorystyka kuchni: K2 Sosna andersen K2 Buk jasny black K2 Dąb arlington black K2 Dąb złoty black K2 Dąb szary black

Najniższa cena produktu z dnia

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis KAMMONO BLACK DZ1 P/L

Kuchnia KAMMONO BLACK to propozycja dla klientów, którzy chcą mieć kuchnię w nowoczesnym stylu. Szafka dolna KAMMONO DZ1 zlewozmywakowa PRAWA/LEWA jest dostępna w wielu kolorach frontów do wyboru: K2 Dąb szary BLACK, K2 Dąb złoty BLACK, K2 Dąb arlington BLACK, K2 Buk jasny BLACK, K2 Sosna andersen BLACK. Dodatkowo dostępne kolory blatów o grubości 38mm doskonale współgrają z oferowanymi forntami, podkreślając jej charakter i umożliwiając stworzenie wymarzonej przestrzeni. Kuchnię wyróżniają ciekawe uchwyty połączone z obrzeżami szafek. Szafka dolna KAMMONO DZ1 P/L występuje w kilku rozmiarach do wyboru: 45cm, 50cm, 60cm. 


Kategorie: System mebli kuchennych KAMMONO BLACK

Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Wszystkie meble: System mebli kuchennych KAMMONO BLACK

Przejdź do kolekcji

Szafka dolna KAMMONO BLACK DZ1 P/L Zlewozmywak

opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)