Katalog

Kolorystyka produktu

Komody 

Jeśli jednym słowem trzeba było opisać komodę to byłoby to na pewno funkcjonalność. Jeśli potrzebujesz sporej ilości miejsca do przechowywania oraz dodatkowej powierzchni blatu na to by umieścić coś na górze to komoda będzie idealnym wyborem. Przeogromny wybór w zależności od potrzeb pozwoli dopasować komodę pod Twoje potrzeby. Możesz wybrać taką z samymi szufladami lub taką która posiada zarówno drzwiczki i półki oraz szuflady. Możesz również wybrać komodę potrójną która posiada przeważnie 2 rzędy półek, szuflady a dodatkowo może być użyta jako szafka RTV na której położysz telewizor.  

Każdy z nas ma inny zestaw mebli, bez których nie wyobraża sobie wyposażania wnętrz domu lub mieszkania. Dla wielu osób jednym z takich mebli jest komoda – uniwersalny i praktyczny element wyposażenia, który jednocześnie pomaga stworzyć preferowany styl wystroju wnętrz. W naszym asortymencie znajdziesz wybór komód wykonanych z tworzywa wysokiej jakości.

1 - 87 z 509 mebli
1 - 87 z 509 mebli

Komoda często również stanowi centrum szpargałów i rzeczy, które często używamy, a których nie chcemy ujawniać na widok. Stwórz ze swojej komody centrum rzeczy przydatnych, zaplanuj to co gdzie wrzucisz by w każdej chwili dowolnemu domownikowi odpowiedzieć, że przybornik na igły jest w 3 szufladzie w komodzie. Znasz to uczucie nie? Gdy wszystko jest dobrze poukładane czujesz się jak pan(i) i władca własnego mieszkania :)

Komoda czarna, jasna, drewniana – szeroki asortyment mebli

Komody sprawdzą się w różnych pomieszczeniach naszego domu lub mieszkania. W sypialni mogą stać się meblem przeznaczonym do przechowywania ubrań, bielizny czy pościeli. Dzięki temu będziesz mieć niezbędne rzeczy zawsze pod ręką. W salonie komoda może pełnić funkcję szafki pod sprzęt audio-wizualny, na kolekcję płyt z filmami czy też płyt muzycznych. W jadalni świetnie sprawdzi się jako mebel do przechowywania ozdobnej zastawy, dodatkowych sztućców i naczyń czy obrusów. Z kolei komoda w korytarzu z powodzeniem może pełnić funkcję szafki na buty. Jest wiele zastosowań dla mebli takich jak komoda – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Doskonały mebel do Twojego domu – komoda szklana, industrialna i inne

W naszym asortymencie znajdziesz wybór różnych komód. Proponujemy ekonomiczne komody o niewielkim lub średnim rozmiarze, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz zaoszczędzić przestrzeń – na przykład w kawalerce lub małym mieszkaniu. Dostępne są także wieloszufladowe, bardzo pojemne komody. Możesz także wybierać wśród komód o różnych stylach: dostępne są takie egzemplarze jak komoda industrialna, komoda w stylu modernistycznym, skandynawskim czy nieco bardziej dekadencka komoda z ciemnego, ciężkiego drewna. Oferujemy komody wykonane z różnych materiałów, jak na przykład komody o drewnianych drzwiach łączonych z przeszklonymi elementami. Właściwie dobrana komoda stanie się istotnym elementem wystroju w konkretnym stylu. Komody z naszego asortymentu są dostępne w jasnych czy też ciemnych odcieniach, a możesz także zdecydować się na egzemplarz w odcieniach klasycznego drewna. Skorzystaj z naszej oferty komód!