Komoda EVORA WM 25
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis komody EVORA WM 25
Komoda EVORA WM 25 w swojej konstrukcji posiada wiele zalet, ponieważ umożliwia zarówno wygodne segregowanie i przechowywanie, jak i estetyczne eksponowanie za przeszkloną częścią. Bryła składa się z czterech pojemnych szuflad oraz dwóch uchylnych frontów. Frezowanym frontom o klasycznym wyglądzie nowoczesności dodaje nietuzinkowe zestawienie głębokiej zieleni z odcieniem dębu lefkas. Całość zwieńczają zgrabne uchwyty, które dopełniają wygląd całej konstrukcji nadając jej lekkiego wyglądu.
System EVORA charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, tworząc kolekcję idealną do stylowego salonu czy pokoju dziennego.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Klasyczny |
| Dostępna kolorystyka | Zielony + Dąb Lefkas |
| Wysokość | 93 cm |
| Szerokość | 181 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Oświetlenie LED | Możliwość dokupienia oświetlenia LED |
| Szuflady | 4 szuflady |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o EVORA WM 25
Do komody EVORA WM 25 można zamówić oświetlenie LED, które zmienia zwykły mebel w efektowny element dekoracyjny salonu
Wszystkie meble: System mebli EVORA WM Helvetia
System EVORA WM to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. To odpowiedź na potrzeby eleganckich, niebanalnych wnętrz, wszystko to za sprawą frezowanych matowych frontów, które niezwykle elegancko prezentują się w głębokiej zieleni rozjaśnionej ciepłym odcieniem dębu lefkas. Kolekcja EVORA umożliwia funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie całej przestrzeni w pokoju dziennym czy salonie. Składa się z wielu rodzajów szafek, komód, kredensów, witryn, stołu i ławy wykonanych z wysokiej jakości, trwałych materiałów.




Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.