Stolik kawowy EVORA WM 99
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ławy EVORA WM 99
Stolik kawowy EVORA WM 99 umila codzienny relaks na kanapie przy książce, kawie czy przed telewizorem, na której wygodnie ustawisz kawę lub przekąski, szczególnie podczas luźnych spotkań w gronie rodzinnym czy z przyjaciółmi. Zestawienie kolorystyczne głębokiej zieleni z odcieniem dębu lefkas sprawdza się w stylowych wnętrzach nadając im niebanalnego klimatu.
Ława prezentuje się najlepiej w towarzystwie innych brył z systemu EVORA WM, którą tworzy szereg komód, szafek i witryn.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Klasyczny |
| Dostępna kolorystyka | Zielony + Dąb Lefkas |
| Wysokość | 60 cm |
| Długość | 110 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli EVORA WM Helvetia
System EVORA WM to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. To odpowiedź na potrzeby eleganckich, niebanalnych wnętrz, wszystko to za sprawą frezowanych matowych frontów, które niezwykle elegancko prezentują się w głębokiej zieleni rozjaśnionej ciepłym odcieniem dębu lefkas. Kolekcja EVORA umożliwia funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie całej przestrzeni w pokoju dziennym czy salonie. Składa się z wielu rodzajów szafek, komód, kredensów, witryn, stołu i ławy wykonanych z wysokiej jakości, trwałych materiałów.




Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Olga
Jaka jest waga stolika kawowego Evora typ 99?
Stolik kawowy Evora 99 waży ok. 23 kg. — Joanna