Katalog

Kolorystyka produktu
Funkcja rozkładania

Ławy i stoliki 

Ulubiona filiżanka kawy, herbaty lub innego dowolnego napoju (nawet wyskokowego) znacznie lepiej smakuje serwowana na piękną ławę lub stolik. Wybierz odpowiednią do swojego pomieszczenia i zaskocz swoją filiżankę podłożem :)

1 - 87 z 594 mebli
1 - 87 z 594 mebli

Ława i stolik do salonu – stylowe meble

Trudno wyobrazić sobie salon bez ławy, stołu czy chociażby stolika. To właśnie te meble sprawiają, że możemy zorganizować rodzinne święto czy spotkanie z przyjaciółmi. Duża ława pozwala na podanie wszystkich przygotowanych przez nas dań, dobrze sprawdzi się zarówno przy podawaniu przystawek, dań głównych, jak i deserów. Bogaty asortyment stołów i ław sprawia, że możemy wybrać dokładnie taki mebel, jaki będzie pasował do wystroju salonu. Ława skandynawska może stać się jednym z podstawowych elementów minimalistycznego wystroju w salonie. Z kolei drewniana ława to doskonały wybór do pomieszczenia udekorowanego w ciepłym i tradycyjnym stylu.

Stylowe i estetyczne wyposażenie salonu

Stolik do salonu to również dobry wybór. Taki mebel sprawdzi się jako uzupełnienie – ustawiony przy fotelach lub sofie, będzie doskonałym meblem do podania kawy, drobnej przekąski czy słodkości. Przyda się zarówno podczas wizyty gości, jak i wtedy, gdy po prostu chcesz odpocząć w salonie. Możesz mieć pod ręką ulubioną herbatę, kawę czy inny napój.

Bogaty wybór ław, stołów i stolików

Możesz także zdecydować się na ciekawy ławostół, wizualnie zbliżony do konstrukcji niskiej ławy, z powodzeniem będzie pełnić także funkcję stołu. Wybór mebli o różnym rozmiarze pozwoli znaleźć dokładnie takie, jakie będą pasować do pomieszczenia – spełnią one Twoje oczekiwania. Proponujemy praktyczne ławostoły i ławy, które posiadają wbudowane półeczki, szuflady, a nawet pełną szafkę. Dzięki nim możesz zaoszczędzić miejsce w salonie. Oferujemy tradycyjne, drewniane ławy z rzeźbionymi, zdobionymi nogami i stelażem. Możesz zdecydować się na ławy o kształcie prostokątnych brył lub takie z okrągłymi blatami, jak również stoły o ciekawych i nieregularnych kształtach. W naszym asortymencie dostępne są eleganckie szklane ławy, które mogą być głównym elementem wystroju pomieszczenia, lub pełnić funkcję estetycznego i subtelnego dodatku. Zapraszamy – skorzystaj z naszej oferty i wybierz ławę lub stół do swojego salonu!