Katalog

Kolorystyka produktu

Szafki RTV 

Większość z nas lubi zrelaksować się przy ulubionym filmie czy serialu. Oferta serwisów streamingowych sprawia, że mamy dostęp do wielu pozycji filmowych. Oglądanie ich w wysokiej jakości, na nowoczesnym telewizorze, to czysta przyjemność. Aby móc korzystać z tej formy wypoczynku, warto zaopatrzyć się w odpowiednią szafkę lub komodę pod telewizor. Wybór tego typu mebli znajdziesz w naszym asortymencie.

1 - 87 z 225 mebli
1 - 87 z 225 mebli

Szafka RTV – industrialna, drewniana, minimalistyczna

Szafka RTV może sprawiać wrażenie zbędnego elementu wyposażenia, jednak nic bardziej mylnego. Komoda pod telewizor może stać się ciekawą częścią wystroju całego pomieszczenia, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Dzięki niej sprzęt RTV będzie odpowiednio ustawiony i zabezpieczony, co gwarantuje możliwość używania go przez wiele lat. Szafka lub komoda pod RTV może także posłużyć jako podstawa do ustawienia domowego systemu audio. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią szafkę dla siebie i dopasujesz ją do swoich wymagań i preferencji – w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz szafkę lub komodę dla siebie.

Szafki RTV białe, ciemne, drewniane – bogaty wybór kolorów i rozmiarów

W naszym asortymencie znajdziesz szafki w różnych stylach. Szafka RTV industrialna sprawdzi się we wnętrzach o nowoczesnym i nieco surowym wystroju wnętrz. Jeżeli Twoje mieszkanie jest stylizowane na loft, tego typu szafka będzie doskonałym rozwiązaniem. Proponujemy komody z szafkami lub półkami. Dostępne są szafki w jasnych odcieniach, w klasycznym drewnie, w ciemnej tonacji czy też w wyrazistych kolorach. Oferujemy również ekskluzywne szafki RTV, przypominające dekadenckie komody wykonane z ciemnego drewna, posiadające złocone gałki. Proponujemy także ciekawe komody w stylu romantycznego shabby chic, z efektem postarzanego drewna o jasnym odcieniu. Taka szafka pomoże rozjaśnić wnętrze i zbudować wrażenie przestrzenności. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty szafek RTV – wybierz odpowiednią szafkę pod sprzęt w Twoim domu!