Stoły drewniane

Stół jest jednym z najważniejszych mebli w domu. To wokół niego skupiamy się, by wspólnie jeść, świętować i spędzać czas. W naszej ofercie znaleźć można stoły do jadalni, kuchni, a także stoły drewniane ogrodowe. Są tu stoły klasyczne z litego drewna, stoły drewniane z żywicą, stoły do loftu, nowoczesne meble z metalowymi nogami. We współczesnym wykonaniu i wzornictwie stoły drewniane zaskakują swoją różnorodnością. Jesteśmy przekonani, że pośród naszych propozycji znajdzie się stół, który będzie współgrać z wymarzoną koncepcją wnętrza.

Filtry

Funkcja rozkładania
Promocje w tej kategorii
1 - 78 z 138 mebli
1 - 78 z 138 mebli

Pomimo tego, że obecne blaty oklejane fornirem lub okleiną coraz lepiej imitują wizualnie strukturę drewna to nigdy nie dorównają jakością oraz wytrzymałością stołu którego blat został wykonany z prawdziwego drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją stołów drewnianych, których blaty lub też całe konstrukcje zostały wykonane z prawdziwego drewna.

Stoły drewniane do kuchni

Jeśli kuchnia jest sercem domu, to stół na pewno staje się sercem tego pomieszczenia. Powinien być na tyle duży i wygodny, by pomieścić domowników i spełniać funkcję dodatkowego blatu roboczego. Najlepiej sprawdzają się tu stoły prostsze w formie, stabilne, z odpowiednio dużym blatem.

Stoły drewniane do kuchni w naszej ofercie na pewno zaskoczą różnorodnością stylistyczną

Przy tej okazji warto zwrócić uwagę na stoły drewniane rozkładane. Sprawdzą się dobrze nie tylko w kuchni, ale i mniejszych jadalniach lub salonach. 

Stoły do jadalni i salonu

W jadalni i salonie można puścić wodze fantazji. A bogactwo naszej oferty z pewnością Państwa nie zawiedzie. Znajdą się tu ciemniejsze stoły dębowe i jasne, w wersji kolorystycznej jesion lub dąb sonoma. Modele bardzo proste, ascetyczne i stoły z finezyjnymi zdobieniami. Stoły niezwykle lekkie, smukłe i te solidne, masywne. Stoły okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne o najróżniejszych wymiarach. Nie sposób wymienić wszystkich opcji. Poniżej wymieniamy jedynie kilka najciekawszych propozycji.

Stoły z metalowymi nogami

Na szczególną uwagę zasługują stoły drewniane z metalowymi nogami. To piękne i dość nowoczesne połączenie, dające świetne efekty wizualne. Chłód metalu jest równoważony przez ciepło drewnianego blatu. Efekt podbija np. stare drewno lub lite drewno. To idealny stół do loftu. Stół z metalowymi nogami sprawdzi się również jako designerski element wnętrz w innej stylistyce.