Stół rozkładany LARGO S27
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis stołu z drewna LARGO S27
Rozkładany stół LARGO S27 dostępny w kilku rozmiarach o uniwersalnym kolorze wenge świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Jego stylizowane w ludwikowskim stylu nogi wykonane z litego drewna, oraz blat z lakierowanego forniru sprawią, że pomieszczenie, w którym będzie się znajdować nabierze niezwykłego szyku i elegancji. Wzbudzi zachwyt u wszystkich Twoich gości.
W serii LARGO można znaleźć także inne meble, dzięki którym będziesz mógł stworzyć swój własny, niepowtarzalny zestaw idealnie pasujący do Twojego wnętrza.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Ludwikowski |
| Dostępna kolorystyka | Wenge |
| Wysokość | 76 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 160 cm |
| Długość po rozłożeniu | 200 cm |
| Głębokość | 160 cm |
| Materiał | Lite drewno + Fornir |
| Blat | Fornir (Okleina naturalna) |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Lakier | Połysk |
| Kształt | Prostokątny |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o LARGO S27
Stół występuje w kilku wymiarach:
1. 100cm x 1600cm - 200cm
2. 100cm x 160cm - 240cm
3. 100cm x 200cm - 250cm
4. 100cm x 200cm - 300cm
Wszystkie meble: System mebli złożonych LARGO
LARGO to klasyczny rysunek drewna uzupełniony o elementy w lakierze wysoki połysk, który króluje od kilku sezonów i wcale nie zamierza ustępować z tronu. Na przypominającym taflę szkła froncie, załamujące się światło w delikatnym frezie tworzy piękne refleksy.
Cechy szczególne kolekcji mebli skręconych w całości LARGO z kolekcji Classic Line
- meble w kolorze standard: korpus i podstawa mebla - wenge 12., fronty lakier wysoki połysk - bianco crema, bądź w innym wybranym wybarwieniu na zamówienie
- w kolekcji dostępne również stoły, krzesła i ławy
- korpus wykonany z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz
- podstawa i nóżki to lite drewno
- uchwyty: aluminium
- skrzynie szufladowe: płyta laminowana
- meble dostarczane w całości do Klienta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.