Szafka RTV LARGO LO1
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafki pod telewizor RTV LARGO LO1
Szafka RTV LARGO LO1 została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Korpus wykonany z płyty meblowej fornirowanej dębowej w kolorze wenge zapewniający odporność i wytrzymałość. Front to płyta MDF laminowana w kolorze ecru połysk, która w połączeniu z całością bryły wypada nietuzinkowo. Szafka posiada dwie szuflady, które pozwolą przechować różnorodne drobiazgi. Toczone nóżki nadają elegancji i klasycznego stylu.
Klasyczna szafka RTV w klasycznym stylu w kolorze wenge z frontem ecru połysk
Szafka RTV LARGO LO1 wraz z pozostałymi bryłami z kolekcji LARGO pozwoli na umeblowanie nie tylko salonu ale również pokoju dziennego wedle Twoich potrzeb w klasycznym stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Ludwikowski |
| Dostępna kolorystyka | Venge 12 / Bianca Crema |
| Wysokość | 67 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Rodzaj nóg | Toczone |
| Podstawa | Na wysokich nóżkach |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Szuflady | 2 szuflady |
| Otwarte półki | 2 otwarte półki |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli złożonych LARGO
LARGO to klasyczny rysunek drewna uzupełniony o elementy w lakierze wysoki połysk, który króluje od kilku sezonów i wcale nie zamierza ustępować z tronu. Na przypominającym taflę szkła froncie, załamujące się światło w delikatnym frezie tworzy piękne refleksy.
Cechy szczególne kolekcji mebli skręconych w całości LARGO z kolekcji Classic Line
- meble w kolorze standard: korpus i podstawa mebla - wenge 12., fronty lakier wysoki połysk - bianco crema, bądź w innym wybranym wybarwieniu na zamówienie
- w kolekcji dostępne również stoły, krzesła i ławy
- korpus wykonany z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz
- podstawa i nóżki to lite drewno
- uchwyty: aluminium
- skrzynie szufladowe: płyta laminowana
- meble dostarczane w całości do Klienta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.