Toaletka w ludwikowskim stylu LARGO L24
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis toaletyki LARGO L24
Zachwycająca Toaletka LARGO L24 została zaprojektowana w ludwikowskim stylu. Uniwersalny kolor wenge oraz przepiękne nóżki sprawią, że idealnie wkomponuje się we wnętrze każdego domu. Praktyczna szuflada w połysku o kremowym kolorze pomieści Twoje najbardziej potrzebne szpargały. Aluminiowy uchwyt szuflady wyśrodkuje kontrast jasnego i ciemnego koloru użytego w produkcji toaletki.
Wysoka jakość materiałów użytych w jej produkcji zapewnia długoletnie użytkowanie, a jej nietuzinkowy wygląd zachwyci wszystkich Twoich gości.
W kolekcji LARGO znajdziesz inne meble, z których możesz skomponować swój idealnie pasujący do Twojego wnętrza zestaw.
Nie chcesz tracić swojego cennego czasu na składanie mebli? Fantastycznie! Toaletka jest już złożona i gotowa do użytkowania.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Wenge |
| Wysokość | 76 cm |
| Szerokość | 112 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Materiał | Płyta Meblowa Fornir Dębowy + Płyta MDF Lakierowana |
| Kolor korpusu | Wenge |
| Kolor frontu | Ecru Połysk 32 |
| Lakier | Mat + Połysk |
| Lustro | Nie |
| Otwarte półki | Brak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli złożonych LARGO
LARGO to klasyczny rysunek drewna uzupełniony o elementy w lakierze wysoki połysk, który króluje od kilku sezonów i wcale nie zamierza ustępować z tronu. Na przypominającym taflę szkła froncie, załamujące się światło w delikatnym frezie tworzy piękne refleksy.
Cechy szczególne kolekcji mebli skręconych w całości LARGO z kolekcji Classic Line
- meble w kolorze standard: korpus i podstawa mebla - wenge 12., fronty lakier wysoki połysk - bianco crema, bądź w innym wybranym wybarwieniu na zamówienie
- w kolekcji dostępne również stoły, krzesła i ławy
- korpus wykonany z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz
- podstawa i nóżki to lite drewno
- uchwyty: aluminium
- skrzynie szufladowe: płyta laminowana
- meble dostarczane w całości do Klienta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.