Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe to doskonały pomysł na nadanie wnętrzu ciekawego wyglądu, a także ułatwienie przechowywania artykułów w uporządkowany sposób. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnych rodzajów szafek wiszących i stojących. Przed Tobą najtrudniejsze... wybór kolorystyki i wymiarów. 

1 - 75 z 75 mebli
1 - 75 z 75 mebli

Pojemna szafka łazienkowa – mebel, którego nie może zabraknąć w Twojej łazience!

Szafki łazienkowe to meble odgrywającą kluczową rolę w tego typu pomieszczeniach. Są niezbędne do praktycznego zaaranżowania przestrzeni. Duża pojemność szafki łazienkowej wiszącej bądź stojącej sprawia, że więcej rzeczy do niej schowamy, przez co łatwiej utrzymamy porządek we wnętrzu. Jeżeli w łazience na widoku pozostają detergenty, kosmetyki, czy nawet akcesoria kąpielowe, to niestety pomieszczenie traci na atrakcyjności i sprawia wrażenie zabałaganionego. Dobrze dobrana szafka łazienkowa z lustrem bądź też klasyczna pomoże również zaoszczędzić przestrzeń na blacie wokół umywalki lub wanny. Dopasowana szafka łazienkowa nad pralkę może za to zasłonić nieestetyczne elementy instalacji takie jak rurki, czy też kable.

Na bazie szafki łazienkowej można również wykreować całą aranżację tego typu pomieszczenia. Szafki łazienkowe dostępne w naszym sklepie są nowoczesne oraz solidnie wykonane pod względem najnowszych trendów, oraz funkcjonalności. Można z nich stworzyć ciekawą aranżację łazienki, która zachwyci każdego, kto będzie w niej przebywał.

Wykreuj łazienkę swoich marzeń z szafkami łazienkowymi od Meblujdom!

Szafki łazienkowe dostępne w naszym sklepie, mają za zadanie posłużyć do wykreowania łazienki wedle Twojego projektu – funkcjonalnego, estetycznego i dobrze zorganizowanego, bez względu na dostępny metraż. Bogata oferta szafek łazienkowych pod umywalkę, wiszących bądź stojących dostępnych w naszym sklepie pomoże Ci uzyskać efekt, o jakim marzyłeś już od dawna! Sprawdź, jak wiele masz możliwości! Nasze szafki łazienkowe to różnorodne modele o ciekawej kolorystyce, pojemności, różniące się sposobem montażu oraz posiadające wygodne systemy wewnętrzne.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na podłodze w łazience, koniecznie rozważ zakup naszych szafek łazienkowych wiszących oraz modeli szafek łazienkowych nad pralkę. Są to meble, które zaoszczędzą mnóstwo przestrzeni, która jest bezcenna w małych łazienkach, jakich wiele w blokach i małych domach. Natomiast szafki łazienkowe stojące w formie regału można śmiało wykorzystać do troszeczkę większych powierzchni. Takie meble łazienkowe pomieszczą wiele przedmiotów, do których można zaliczyć ręczniki, chemię do czyszczenia oraz środki do kąpieli i wiele innych. Są wąskie, a zarazem wysokie, co znacznie zwiększa ich pojemność bez zagracenia powierzchni podłogi. Doskonale nadają się do rogu łazienki lub przy drzwiach, nie wymagają także wiercenia otworów.

Szafka łazienkowa pod umywalkę – poznaj jej zalety

Czasy, kiedy to montowało się umywalkę bezpośrednio do ściany, dawno minęły. Coraz popularniejsze są umywalki ustawiane bezpośrednio na szafkach. Mają one wtedy atrakcyjne kształty, a przy zestawieniu z baterią wychodzącą z blatu szafki, tworzą niepowtarzalną aranżację. Szafka pod umywalkę to również niezwykle potrzebny mebel. To w niej ukryjemy całą instalację odpływową oraz przyłącza do wody. Co więcej, odpowiednio zaprojektowana może zawierać liczne szuflady z praktycznymi przegródkami, które możemy wykorzystać oczywiście na przechowywanie podręcznych przedmiotów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szafek łazienkowych pod umywalkę, wiszących oraz stojących. Wysoka jakość wykonania i ciekawe wzornictwo pozwoli na łatwe ich dopasowanie do całej aranżacji w Państwa łazienkach!