Szafki łazienkowe wiszące

1 - 54 z 54 mebli
1 - 54 z 54 mebli

Szafki łazienkowe wiszące – dopasuj wymiary do wolnego miejsca

Poza oczywistą zaletą szafek do łazienki wiszących, jaką jest wykorzystanie przez nie przestrzeni powyżej podłogi, mają one jeszcze kilka atutów. Jednym z nich jest dostępność szerokiej gamy tego typu produktów, różniących się od siebie między innymi wymiarami. To z kolei pozwala na dostosowanie mebla do indywidualnych potrzeb i wkomponowanie mniejszej bądź większej szafki w miejsce, które pozostaje w naszej łazience nie zagospodarowane. I tak na przykład szafka łazienkowa wisząca 80-cio centymetrowej szerokości doskonale sprawdzi się nad obszerną umywalką lub jako dodatkowy mebel do przechowywania wkomponowany na najdłuższej ścianie łazienkowej. Z kolei krótsza szafka łazienkowa wisząca 60-cio centymetrowej szerokości, nada się jako uzupełnienie lub „nadstawka” pozostałych mebli i doskonale pomieści drobny sprzęt łazienkowy czy kosmetyki. Oczywiście możliwy jest również dobór wysokości szafki łazienkowej wiszącej, dzięki czemu jeszcze optymalniej zagospodarujemy wolną przestrzeń. Natomiast poza zoptymalizowaniem gabarytów, spora ilość rozwiązań wykończeniowych tychże mebli oraz szeroka gama kolorów frontów dostępnych w ofercie naszego sklepu, pozwolą dopasować także wygląd szafki łazienkowej wiszącej do pozostałego wystroju wnętrza.

 

Rodzaje szafek łazienkowych wiszących

Skoro wspomniano już fronty meblowe, warto dodać także pozostałe możliwości wyboru pomiędzy różnymi rodzajami szafek do łazienki wiszących. W naszym asortymencie odnajdą Państwo nie tylko szafki zamykane jedno-, dwu- lub trzydrzwiowe, ale także szafki otwarte lub półotwarte. Pierwsze z nich wyposażone są w dwie lub trzy półki. Szafki wiszące półotwarte dostępne są z kolei w wersjach z jedną otwartą półką i trzema drzwiczkami lub zamykane na jedne drzwi wyposażone w trzy zamknięte i trzy otwarte półki. Każda z zamykanych szafek jest natomiast dostępna w wersji z drzwiczkami w różnych kolorach lub wyposażonymi w lustro. To jedno z bardziej typowych rozwiązań w aranżacji łazienek, a szafki wiszące z lustrem umieszczane nad umywalką wciąż nie wychodzą z mody zachowując przy tym swoją funkcjonalność.

 

Szafka pod umywalkę też może wisieć

Do nieco osobnej kategorii mebli sanitarnych zaliczyć można szafkę wiszącą do łazienki pod umywalkę. Na ich zastosowanie pozwala umiejscowienie odpływu w ścianie, a wisząca szafka umożliwia wówczas skuteczniejsze sprzątanie pod nią i co za tym idzie, zachowanie większej higieny w wymagającym jej przecież pomieszczeniu. W naszej ofercie odnajdą Państwo ryflowane lub frezowane, modne szafki wiszące do łazienki pod umywalkę. Pierwsze z nich dostępne są w sześciu wersjach kolorystycznych i pozwalają na zamontowanie zarówno typowej prostokątnej lub owalnej umywalki, jak i umywalki nablatowej. Z kolei szafki z designerskimi frezami dostępne są w odcieniu dębowego brązu i wyposażone w dwie funkcjonalne szuflady.

 

Szafki łazienkowe wiszące mają to do siebie, że zwykle okazują się potrzebne w niemal każdym domu, dlatego staraliśmy się zróżnicować naszą ofertę, aby trafić w Państwa gust i potrzeby. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z nią i życzymy udanych zakupów.