Łóżka tapicerowane

157 - 180 z 180 mebli
157 - 180 z 180 mebli

Planujesz wymienić łóżko, a może kompletujesz wyposażenie do nowego domu lub mieszkania? Niezależnie od powodu, warto postawić na łóżko tapicerowane.  Przyjemne w dotyku wykończenie z pewnością pomoże Ci odczuć ciepło ogniska domowego, jak i po prostu ułatwi odzyskanie wewnętrznego wyciszenia się po ciężkim dniu pracy pełnym sytuacji stresowych i konfliktów różnego typu.

Projektowanie łóżka tapicerowanego

Łóżko tapicerowane może być zaprojektowane na kilka sposobów, z czego najczęściej kojarzone jest jego zestawienie z płaską wierzchnią do umieszczenia na niej odpowiedniego dla danej osoby materaca o określonych parametrach. Jednak nie zawsze tak jest, bowiem istnieją modele z gotową przestrzenią do siedzenia bądź spania oraz z możliwością jej powiększenia przy pomocy rozkładanej konstrukcji. Zazwyczaj tego typu rozwiązania stosowane są w pokojach gościnnych, gdzie zwykle nikt nie śpi. Pozwala to na zachowanie komfortu przestrzennego oraz praktycznego - nie traci się możliwości ugoszczenia bliskich osób.

Wezgłowie

Ciekawym elementem wykończenia jakim może pochwalić się niemal każde łóżko tapicerowane jest wysoki zagłówek, mogący pełnić rolę oparcia dla osób chcących usiąść po przebudzeniu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by go wykorzystać podczas wieczornych seansów telewizyjnych - dla każdego coś miłego.

Łóżko tapicerowane jest zdecydowanie jednym z najprzyjemniejszych elementów wyposażenia każdej sypialni, co przyznaje większość Klientów. Chociaż jak zwykle wiele zależy od indywidualnych upodobań. Niezmiennie jednak są to łóżka niezwykle popularne i warte zakupu - ze względu na swoją trwałość oraz praktyczność.

Ekoskóra lub tkanina materiałowa

W ofercie znajdziesz różne rodzaje obić tapicerskich do łóżek - możesz kupić gotowe od dystrybutora lub zaprojektować własne u polskich producentów. Łącz materiały, dobieraj z wzorników - świat jest Twój!

Łóżko tapicerowane w dalszym ciągu uznawane jest za kwintesencję stylu i dobrego gustu, na co warto zwrócić uwagę. Skojarzenia z wyposażeniem królewskich sypialni są jak najbardziej na miejscu.