Biurka elektryczne (regulowana wysokość)

1 - 8 z 8 mebli
1 - 8 z 8 mebli

Praca, jak również rozrywka „przy biurku” to codzienność, z którą bez wątpienia każdy z nas miał bądź ma do czynienia. Takie osoby doskonale zdają sobie sprawę, że parametrem, który istotnie wpływa na wygodę i ergonomię wykonywanych czynności przy biurku, jest jego wysokość. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się biurka elektryczne, których podstawową zaletą jest łatwa, szybka i w pełni zautomatyzowana regulacja wysokości blatu.

Biurka elektrycznie regulowane stworzone z myślą o zdrowiu i komforcie ich użytkowników

Nie trzeba być specjalistą medycyny, aby wiedzieć, że długotrwałe „siedzenie przed komputerem” negatywnie wpływa nie tylko na nasz układ ruchu, ale także na szereg innych funkcji organizmu. Aby zminimalizować negatywne oddziaływania pracy czy rozrywki przy biurku, powinniśmy zadbać o właściwe parametry nie tylko samego sprzętu komputerowego, ale także mebli tj. fotela i stolika. Niezwykle istotną właściwością jest tutaj wysokość blatu, przy którym pracujemy lub gramy, ponieważ odpowiednie ułożenie kręgosłupa, przedramienia, nadgarstka, a także szyi, to kwestie kluczowe nie tylko dla naszego zdrowia, ale również samopoczucia, wydajności i komfortu.

Oczywiście można być idealistą i oczekiwać, że pracodawca dostosuje wielkość każdego zakupionego biurka do osoby przy nim pracującej. W rzeczywistości takie poczynania są jednak niemal niemożliwie, bowiem rotacja ludzi na danym stanowisku wymagałaby od pracodawcy ogromnych nakładów finansowych, aby co jakiś czas wymieniać meble na spersonalizowane pod nowych pracowników. Doskonałym wyjściem z tej sytuacji jest jednak inwestycja w biurka elektryczne, których główną zaletą jest możliwość zmiany, a tym samym dostosowywania ich wielkości pod wymagania i preferencje pracujących przy nim ludzi!

Biurko regulowane elektrycznie od meblujdom.pl

Biurka elektryczne, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu to produkty, które z łatwością można dostosować nie tylko do wzrostu i preferencji jego użytkowników, ale także do aktualnie wykonywanej czynności. W końcu podczas pisania czy czytania komfortowa jest inna pozycja niż w przypadku np. prowadzenia prezentacji.

System naszych biurek elektrycznych pozwala na regulację wysokości w przedziale  od 73 do 118 cm, z prędkością podnoszenia blatu 21 milimetrów na sekundę. Taka funkcjonalność sprawia, że w dowolnej chwili możemy zamienić naszą pracę biurową z siedzącej na stojącą, odciążając kręgosłup i mięśnie, dbając tym samym o swoje zdrowie.

Biurko podnoszone elektrycznie – zmiana wysokości to nie jedyna zaleta

Nasze biurka elektrycznie regulowane to kompaktowe meble stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób. Pakiet ich zalet jest o wiele większy niż tylko automatyczna, łatwa i szybka regulacja wysokości. Nasze biurka elektryczne mieszczą się praktycznie w każdym pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie optymalną przestrzeń dla wykorzystywanego sprzętu. Ładowność na poziomie około 80 kilogramów oraz mocny blat wykonany z ciemnego orzecha sprawia, że mebel jest nie tylko estetyczny i łatwy w czyszczeniu, ale również niezwykle funkcjonalny. Wobec tego sprawdzi się idealnie zarówno w kancelarii prawniczej, w której liczą się względy wizualnej aranżacji wnętrza, jak i w biurze architektonicznym, gdzie nacisk kładzie się na funkcjonalność wyposażenia.