Meble od Black Point

Black Point logo

WHEN

(Dajemy alternatywę. Teraz) Zmiany są tym, co napędza nas do poszukiwania nowych rozwiązań. Jednym z największych wyzwań współczesności jest siedzący tryb życia. Praca przy biurku wymaga natychmiastowej rewolucji. W Black Point dokonujemy jej teraz, dając alternatywę, która zapewnia efektywność i komfort pracy.

WHO

(Mamy doświadczenie!) Black Point tworzy zespół doświadczonych specjalistów i specjalistek. Ostatnie 30 lat spędziliśmy, intensywnie pracując przy biurku i w ten sposób doświadczając tego, co nasi klienci. W tym czasie dowiedzieliśmy się wszystkiego o optymalnych pozycjach ciała do wygodnej i efektywnej pracy. To doświadczenie przełożyliśmy na tworzenie innowacyjnych, ergonomicznych mebli.

WHAT

(Jakość. Design. Piękno) Cenisz sobie wysoką jakość, nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania? To świetnie, bo my też. Nasze meble ergonomiczne wykonane są z nowoczesnych, funkcjonalnych materiałów. Eleganckie szkło, surowy metal wprowadzą ład do wnętrza Twojego domu. Lekka forma sprawia, że meble nie przytłoczą nawet mniejszych pomieszczeń. Black Point to meble przyszłości. Sprawdź, jak ona będzie wyglądać.

HOW


(Know-How) Jesteśmy perfekcjonistami i profesjonalistami. Tworzymy rozwiązania i dzielimy się wiedzą, by Twój dom, Twój biznes i planeta codziennie na tym zyskiwały. Wiemy, jak MODyfikować przestrzeń, by ułatwić Ci życie. Dzięki nabytemu przez lata know-how wszystko, co robimy, robimy najlepiej. Z meblami od Black Point Ty też możesz.


WHY


(Ulepszamy) Jedna z naszych tajnych broni to kreatywność. Wszystko, co można poprawić, jesteśmy w stanie ulepszyć tak, by było bardziej funkcjonalne, przyjazne środowisku i piękne. Po prostu – innowacyjne. To, co do tej pory było dostępne na rynku, my modyfikujemy, dając Ci najlepszą możliwą wersję.


WHERE


(Na planecie i dla planety) Choć jesteśmy dumni z naszego miasta, nie ograniczamy się w swojej działalności ani do Wrocławia, ani żadnej innej miejscowości czy kraju. Wiemy, że my i nasi klienci jesteśmy mieszkańcami jednej planety. Naszą misją jest dbać o nią i każdego jej mieszkańca. Jesteśmy blisko Ciebie i środowiska.

Więcej

Producenci przykładają sporą uwagę do prezentowania swojej oferty w wydawanych katalogach.
Zobacz więc co przygotował dla Ciebie Black Point i gdy któreś z produktów Cię zainteresuje tak wyszukaj je w naszej wyszukiwarce.

Zobacz Katalog Black Point 2023.pdf

Jeśli nie chcesz oglądać katalogu w przeglądarce pobierz je na swoje urządzenie korzystając z linków poniżej.

Pobierz na urządzenie Katalog Black Point 2023.pdf

Produkty Black Point w kategoriach

🔥 Popularne produkty od Black Point