Katalog

Fotele obrotowe 

Zjedź poniżej i przejrzyj wszystkie propozycje foteli biurowych ze wszystkich dostępnych kategorii. Możesz również użyć menu filtrowania by wybrać dokładnie taki fotel  jaki jaki Ci odpowiada (np poprzez zaznaczenie zastosowania) lub po prostu przejdź do subkategorii poniżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy - przez nasz sklep stacjonarny przewinęła się już ogromna ilość foteli i wiele z nich testowaliśmy, tak więc wiemy z czym co się je.


Promocje w tej kategorii:
1 - 87 z 333 mebli
1 - 87 z 333 mebli

Zadbaj o wygodę i komfort podczas codziennej pracy poprzez dobór odpowiedniego fotela obrotowego do swojego miejsca pracy. Nie trzeba wspominać jak odpowiednio dobrany produkt zwiększa wydajność w pracy oraz zmniejsza odczucie zmęczenia.  W zależności od tego jak dużo spędzasz czasu w pozycji siedzącej będziesz w stanie dobrać odpowiedni fotel obrotowy dla siebie, dlatego przedstawiamy wiele fotele do krótkiego codziennego użytku jak i fotele premium, które samym swoim wyglądem dają do zrozumienia jak ważną pracę wykonuje osoba na nim siedząca. Zawsze możesz to być ty! :)

Często zdarza się, że fotele obrotowe nazywane są również krzesłami do komputera. 

Fotele obrotowe – szeroki wybór w Meblujdom.pl

Dobrej jakości i ergonomicznie zaprojektowany fotel obrotowy to podstawa efektywnej pracy. Wybierając odpowiedni model, zapewnimy prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa i zapobiegniemy nieprzyjemnym konsekwencjom długotrwałej pracy biurowej. W Meblujdom.pl oferujemy atrakcyjne cenowo fotele do biurka, dzięki którym zwiększysz komfort swojej pracy.

Znajdziesz u nas także fotele obrotowe do salonu, na kółkach lub bez, fotele kubełkowe, a także specjalistycznie zaprojektowane krzesła dla gracza.

Krzesła biurowe dla każdego!

Nasze krzesła biurowe to produkty wysokiej jakości. Zostały ergonomicznie zaprojektowane, by praca przy komputerze stała się czystą przyjemnością. Sprawdzą się doskonale zarówno w warunkach domowych, jak i w biurze. Stanowią również idealny rozwiązanie dla graczy, którzy spędzają sporo czasu przed monitorem lub konsolą.

Wśród oferowanych przez Meblujdom.pl modeli znajdują się fotele ze specjalistycznymi podpórkami dla odcinka lędźwiowego i szyjnego kręgosłupa. Udostępniamy wersje z łokietnikami lub bez. Ponadto nasza oferta obfituje w modele w zróżnicowanym stylu. Znajdziesz u nas zarówno eleganckie fotele biurowe, jak i nowoczesne krzesła gamingowe. Bez problemu więc dostosujesz model do aranżacji panującej konkretnym wnętrzu.

Fotele na kółkach do domu i biura!

Warto podkreślić, że fotele, które znajdziesz w naszym sklepie z meblami online zostały stworzone wyłącznie przez polskich producentów, którzy wkładają w swoje produkty serce i pasję, by konsument otrzymał wyrób funkcjonalny, wytrzymały i atrakcyjny wizualnie.

Ponadto w Meblujdom.pl służymy radą w wyborze odpowiedniego fotela. Jeśli zamawiasz większą ilość krzeseł np. do biura, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Wysyłamy produkty do każdego miejsca w Polsce, a także zagranicę. Jeśli chcesz zobaczyć modele na żywo, to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Kolbuszowej. Tutaj masz możliwość szczegółowo obejrzeć nasze fotele obrotowe i wybrać najlepszą wersję dla siebie!