Gdzie przetestować fotel obrotowy, ergonomiczny lub gamingowy? Ekspozycja!

Gdzie przetestować fotel obrotowy, ergonomiczny lub gamingowy? Ekspozycja!

Jeśli chodzi o kupowanie mebli twardych pokroju komody czy nawet chociażby łóżka to bez problemu możemy kierować się zdjęciami dostarczonymi przez producenta. Problem zaczyna się w przypadku foteli biurowych gdzie faktycznie trzeba sobie usiąść, przycupnąć na momencik i odpocząć, za wszelką cenę odpocząć. Chciałbym w tym wpisie rozwiać kilka wątpliwości oraz zaprezentować aktualną listę modeli, które posiadamy do przetestowania w naszym salonie meblowym w Kolbuszowej (woj. Podkarpackie pomiędzy Rzeszowem, Mielcem a Stalową Wolą).

Pamiętaj! W amoku zmian i szaleństw zakupowych mogę zapomnieć zdjąć lub dodać określony produkt z tej listy. Jeśli wybierasz się z daleka to chcę szanować Twój czas - skontaktuj się z nami telefonicznie by w 100% upewnić się czy posiadamy dany fotel na ekspozycji, gotowy do testów. Szczególnie istotne jest to w przypadku foteli tańszych (poniżej 300 zł) - te szybko są zabierane przez Klientów z ekspozycji, choć wydaje mi się, że skoro czytasz ten post to zależy Ci na nieco droższym fotelu.

Aktualizacja: Rotacja jest tak ogromna, że nie jestem w stanie aktualizować tego artykułu natomiast zwiększyliśmy znacznie ilość modeli foteli do przetestowania. Zdjęcia poniżej :)

Poniżej prezentuję aktualną listę foteli które posiadamy na ekspozycji do przetestowania w naszym salonie meblowym. Oczywiście nie uwzględniam tutaj wariantów kolorystycznych, tylko ogólne modele.

 

Fotele obrotowe Unique

Ze względu na to, że posiadamy największą w Polsce ekspozycję foteli Unique podzieliliśmy fotele na 2 kategorie i poniżej prezentujemy te modele firmy, które posiadamy do przetestowania u nas. Wiemy o tych fotelach prawie wszystko, a jednocześnie wielu naszych Klientów potrafi spędzić ponad 2 godziny testując każdy model po kolei :)

Podoba mi się fotel ale nie widzę go na liście - czy moglibyście go ściągnąć?

To zależy. Jeśli jest to fotel na którym nam zależało by samemu go przetestować to będzie taka możliwość.

Fachowe doradztwo czyli jak wybrać odpowiedni fotel i na co zwracać uwagę

Ależ to jest wyświechtany frazes jednakże będąc u nas na salonie zawsze otrzymasz najszczersze informacje o produkcie, bez zbędnych sztuczek sprzedażowych. Jeśli chcesz możesz się przygotować do wizyty poprzez przeczytanie naszych poradników dotyczących foteli. Znajdziesz je w dziale poradników oraz w kategorii foteli ergonomicznych na samym dole. Przekonasz się na własnej skórze, że to co będzie mówił Ci sprzedawca pokryje się z treścią naszych szczerych poradników :) Zabrzmi to dziwnie, ale ogromna część sklepów internetowych swojego asortymentu nigdy nie widziała na oczy i bazuje tylko na tym co wyczytają od producenta. Informacje te jednak są bardzo skąpe a zdjęcia często nie oddają realnego stanu/wyglądu.

Czy macie wszystkie fotele na stanie magazynowym? 

Oczywiście, że nie - posiadamy jednak pewne zapasy magazynowe najbardziej chodliwych foteli. Produkty takie oznaczone są na stronie produktu informacją, iż wysyłka jest możliwa w 24 godziny. Jeśli któryś z foteli ekspozycyjnych Ci się spodoba to zawsze masz gwarantowaną darmową dostawę kurierem gdy chcesz otrzymać produkt nowy, w folii, do samodzielnego montażu. W przypadku niektórych foteli możliwa jest sprzedaż produktu bezpośrednio z ekspozycji jednak dotyczy się to określonych foteli ze względu na to, iż producenci udostępniają nam je na zasadach jednorazowego rabatu ekspozycyjnego. Kolejny fotel zamawialibyśmy już po standardowej cenie.

Negocjacja cen i rabatów 

Twój czas jest dla mnie ważny, uwzględniam też Twoje koszta, które ponosisz z tytułu tego, ze przyjedziesz do nas więc spokojnie możesz negocjować cenę. Tak w ogóle to ludzie ostatnio zapomnieli o tym, że w dosłownie każdym sklepie możesz się targować! Dlaczego z tego nie skorzystać? Odbierzesz od nas produkt który w sklepie internetowym ma darmową wysyłkę? Świetnie! Poproś o rabat za to, że nie musimy go wysyłać - zawsze to około 20 zł większy rabat! Czas, paliwo i pieniądze nie są nieskończone więc zawsze lepiej jak któreś z nich się oszczędza ;)

Godziny otwarcia, lokalizacja oraz metody płatności

Wszelakie informacje o lokalizacji znajdziesz w dziale Kontakt na naszej stronie ale szybka powtórka będzie i tutaj. Zapraszamy Klientów z okolic Kolbuszowej, Nowej Dęby, Mielca, Stalowej Woli, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc i Rzeszowa oraz okolic. Skoro już jesteś u nas zapraszamy również do naszej strefy snu by przetestować materace.

Salon meblowy MeblujDom.pl
ul. Rzeszowska 7, 36-100 Kolbuszowa
W budynku dawnego "Dziubka", obok restauracji Mc Donald's
Budynek posiada kompleks lokali tj. Multifarb, sklep z firanami, sklep monopolowy oraz na samym końcu jesteśmy my.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 13:00

Płatność możliwa jest:

  • gotówką
  • terminalem
  • online kartą debetową (przez PayU)
  • możesz zamówić coś za pobraniem do siebie

ekspozycja test fotel biurowy obrotowy przetestuj rzeszów mielec kolbuszowa stalowa wola ropczyce nowa dęba głogów małopolski sędziszów małopolski