Wrażenia po wrześniowych targach wewnętrznych Signal w Kielcach 2019

Wrażenia po wrześniowych targach wewnętrznych Signal w Kielcach 2019

Świzdu, gwizdu, dzień roboczy poszedł w pizdu, jednak był to całkiem owocny dzień dla nas jako pracowników. 26 września 2019 w Kielcach, a dokładnie w salonie Signala zlokalizowanym w Kieleckim Parku Technologicznym odbyły się wewnętrzne targi, na których łapano zarówno nowych kontrahentów jak i przedstawiano nowości oraz większość klasyków. Była okazja do nadrobienia niektórych zaległości, było jedzenie - lubimy jedzenie, była impreza i był welur - MASYWNA ILOŚĆ VELVETU. 

Welur króluje na salonach

Wspominaliśmy wcześniej w artykule o tym jakim szturmem krzesła welurowe powróciły do łask i ponownie ożywiają pomieszczenia, jednakże rewolucja ta nie tyczy się tylko i wyłącznie krzeseł, ponieważ rozlała się ona również na fotele tapicerowane (ale nie obrotowe, hmm, ciekawe dlaczego nie), sofy i kanapy, łóżka, szafki nocne oraz pufy.

Ciężko byłoby nie podpiąć się pod ten hype train i nie poszerzać asortymentu o coraz to nowsze kolory jak i odświeżanie starych klasyków o nowe warianty w tkaninach welurowych.

Wspominaliśmy o tym, że tkanina welurowa jest niewdzięczna w fotografowaniu? A no, to ładnie możemy to poprzeć na przykładzie rozkładanej sofy Queen Velvet - patrzcie na tę samą sofę, której zrobiłem zdjęcie raz z lewej, a raz z prawej strony. To jak ułoży się włosie jest kluczowe i to własnie dzięki temu velvet zawdzięcza swoją "odświeżającą i dynamiczną" cechę, a jednocześnie jest tak nieznośny dla fotografii z marszu.

Sofy i kanapy - dużo nowości

Jak już rozpoczęliśmy zdjęciami sofy Queen to musimy przyznać, że Signal na głównej hali zaprezentował całkiem sporo nowych sof rozkładanych (czyli w sumie kanap). Poniżej prezentujemy wybrane i zrobione przez nas zdjęcia najciekawszych propozycji. Każde zdjęcie będzie podpisane nazwą produktu więc i na dole znajdziecie do nich linki lub wyszukajcie je wyszukiwarce poniżej.

Nowe łóżka i ich warianty

Tutaj nie ma większych zaskoczeń i nowości jednakże warto zwrócić uwagę na to, iż szalenie popularne łóżko tapicerowane Electra uzyskało swoją nową wersję właśnie w tkaninie welurowej - znajdziecie je pod tym linkiem łóżko tapicerowane Electra Velvet Signal. Na żywo prezentowało się o niebo lepiej niż na zdjęciu.

Uwagę przykuwa jednak nowość jaką jest łóżko MIRAGE Velvet Signal, które otrzymało wspaniałe złote nóżki oraz bardzo eleganckie wezgłowie. Dostępne w wariantach szarym oraz butelkowej zieleni. Do zestawu polecamy również szafkę nocną o tej samej nazwie.

Trochę nowych stołów

Od razu na wejściu, po prawej stronie Signal rozłożył najnowszy wariant swojego już starego stołu Lenoardo, który domyślnie posiadał blat MDF, a nim ulokowaną taflę szkła.  Nowy wariant wykonany jest w całości z okleiny dębowej w przepięknym, ciepłym kolorze i mamy tutaj pewien dylemat - otóż zdjęcia dostarczone od producenta są znacznie ciemniejsze niż to jak my go widzimy. Poniższe zdjęcia prezentują po lewej nasze zdjęcie złożonego stołu Leonardo Dąb Signal, a po drugiej stronie ulokowaliśmy zdjęcie dostarczone od producenta.

Wrażenie robi również czarne szkło hartowane na podstawie, które łączy się przyjemnie z tym odcieniem dębu.

Fotel tapicerowany muszelka Magnolia - absolutny hit przedsprzedażowy

Fotel Magnolia był wielką niewiadomą dla nas jak i dla wielu Klientów. Początkowe zdjęcia, które dostarczył producent nie napawały aż takim optymizmem ponieważ było czuć w nich pewną sztuczność. Większe nadzieje rozpaliła wersja od Halmaru czyli fotel Amorino, jednak oryginalne, różowe zdjęcie było nieco zbyt podkolorowane i rzeczywisty róż odbiegał dosyć mocno od tego co było na zdjęciu. W przypadku Magnolii kolory są już rzeczywiste. To również też zdjęcia od nas, które staraliśmy jak najbardziej dopasować do rzeczywistego odcienia.

Krzesła, fotele oraz pozostałe pierdołki

Na sam koniec zostawiłem sobie krzesła, które już wcześniej pokryliśmy wpisem o krzesłach welurowych, jednak tutaj po prostu wstawimy zdjęcia najładniejszych propozycji.

Kolekcja mebli tapicerowanych Massimi Signal

Pewnym zaskoczeniem było dla nas pojawienie się w najnowszym katalogu Signala kolekcji Massimi, która dostępna jest tylko i wyłącznie do sprzedaży stacjonarnej i nie można jej sprzedawać za pośrednictwem e-commerce. Edycja: Tym razem jednak te meble są dostępne do sprzedaży internetowej :) Tym bardziej, że meble te są po prostu przepiękne - przynajmniej według zdjęć ponieważ większości mebli z tej kolekcji niestety nie było dane nam zobaczyć - po prostu ich nie było. Czy mamy rację? Spójrzcie tylko na te zdjęcia z katalogu i dajcie nam znać w komentarzach. Szczególną uwagę zwróćcie na pikowaną kanapę AVIANO w stylu Chesterfield Glamour.

W skład tej kolekcji wchodzą również fotele bujane, krzesła oraz ławy w stylu glamour.

Ogólnie samych takich pełnych nowości nie było za wiele, wiele opisaliśmy w artykule o krzesłach welurowych. Zawsze jednak to miłe zobaczyć większość produktów na żywo, ponieważ pomimo tego, że posiadamy własny salon stacjonarny to nie pomieścimy na nim wszystkich produktów Signal by opisać je dla was jak najlepiej.

targi meble signal velvet 2019 welur kielce massimi

Kategorie powiązane z tym wpisem