Fotel obrotowy WAU 2 Siatka
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Stelaż biały ma domyślny kolor NW41 Grafitowy a stelaż czarny domyślne posiada siatkę NW42 Jasny szary. W przypadku zmiany siatki na niestandardową wysyłka wydłuży się o 1-2 dni robocze.
Opis krzesła ergonomicznego WAU
WAU 2 to fotel łączący ultra nowoczesny design z ergonomicznymi rozwiązaniami na najwyższym poziomie. Oparcie, siedzisko i zagłówek powstały z siatki elestomerowej o odporności aż 100 000 cykli Martindale'a, co gwarantuje trwałość i świeży wygląd przez lata.
Niezrównana przewiewność i lekkość
Dwukolorowa siatka zapewnia doskonałą wentylację, eliminując uczucie przegrzania nawet podczas wielogodzinnych sesji przy biurku. Subtelna kombinacja barw dodaje indywidualnego stylu wnętrzu biura lub gabinetu.
Wyjątkowy mechanizm SLID
Możesz zablokować oparcie w jednej z pięciu pozycji lub swobodnie bujać się w fotelu. Niezależnie od ruchu część lędźwiowa jest zawsze doskonale podtrzymywana, co pozytywnie wpływa na wygodę przez cały dzień.
Pełna personalizacja ustawień
Regulowane podłokietniki, zagłówek, wysokość oraz głębokość oparcia lędźwiowego pozwalają precyzyjnie dostosować fotel do własnych potrzeb. Aluminiowa podstawa oraz gazowy siłownik dbają o stabilność i wytrzymałość do 130 kg.
Ekspresowy montaż i certyfikowana jakość
Najważniejsze elementy są już wstępnie złożone - wystarczy zamontować kółka 60mm, siłownik i bazę. Produkt został wyróżniony niemieckim certyfikatem TUV, co daje gwarancję bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania przez długie lata.
Fotele i krzesła, które mają tapicerkę robioną pod preferencje Klienta (inna niż domyślna) są produktami nieprefabrykowanymi przez co nie podlegają zwrotowi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~22 kg |
| Marka | Premium |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Domyślny warianty: Biały stelaż i siatka NW41 oraz Czarny stelaż i siatka NW42. Pozostałe kombinacje kolorystyczne za dopłatą. |
| Wysokość | 117-136 |
| Wysokość oparcia | 74.5-90 |
| Wysokość siedziska | 42.5-52.5 |
| Szerokość | 72 |
| Szerokość oparcia | 50 |
| Szerokość siedziska | 47.5 |
| Głębokość | 72 |
| Głębokość siedziska | 52 |
| Wysokość podłokietników | 18-25.5 |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 60.5-78 |
| Oparcie | Siatka |
| Siedzisko | Siatka |
| Kolor stelaża | Czarny lub biały |
| Dodatkowe informacje | Regulowana wysokość oparcia: 62-69 cm |
| Rodzaj kółek | Nylonowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 60 mm |
| Mechanizm | SYNCHRO |
| Regulowane podłokietniki | Tak |
| Zastosowanie | Ergonomiczny |
| Zagłówek | Regulowany |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video WAU
Więcej informacji o WAU
- Zagłówek, oparcie i siedzisko wykonane z wysokiej jakości siatki elestomerowej przepuszczającej powietrze
- Mechanizm ruchowy "slid" pozwala zatrzymać oparcie w dowolnej pozycji lub swobodnie bujać się w fotelu
- Oś obrotu (pozioma) siedziska i oparcia znajduje się w pobliżu stawu biodrowego. Rozwiązanie to uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, zapewniając odpowiednie, stałe podparcie w każdej pozycji odchylenia
- Podłokietniki wykonane z tworzywa posiadają regulację wysokości i wychylenia na boki
- Regulowane oparcie dla kręgów lędźwiowych
- Pięcioramienna podstawa wykonana z polakierowanego aluminium
- Regulacja wysokości zagłówka i oparcia
- 3 lata gwarancji
- Jakość potwierdzona jest niemieckim certyfikatem TUV
- (nr certyfikatu: 719162274-MEC-OCS)
- Maksymalne obciążenie 130 kg
- Waga 22 kg
Odporność siatki na ścieranie - 100 000 cykli Martindale'a
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.