Meble od Unique

Unique logo

Głównym konikiem firmy Unique Meble jest szeroki wachlarz foteli biurowych z każdego przedziału cenowego. W ofercie znajdziesz zarówno tanie fotele obrotowe poniżej 400 zł jak i ogrom foteli ergonomicznych z zakresu od 500 do 2000 zł dzięki czemu każdy może wybrać odpowiedni fotel dla swoich potrzeb. To co wyróżnia Unique na tle innych firm dystrybuujących fotele to jakość oferowanych produktów jak i zdrowe podejście do reklamacji gdzie to sama firma podsyła kuriera po odbiór uszkodzonej części i przesyła nową lub naprawioną. Firma współpracuje z fabrykami z Malezji i Chin klasy premium gdzie producenci faktycznie przykładają się do kontroli jakości jak i używanych materiałów. Jest to również jedyny dystrybutor bardzo dobrych jakościowo towarów z fabryki Merryfair.

Często zdarzy się, że będziesz zastanawiać się skąd bierze się cena produktu skoro widziałeś bardzo podobny a o połowę tańszy. Śpieszymy z wyjaśnieniem i to najlepiej na przykładzie. Mamy 2 bardzo podobne fotele - Apollo Unique oraz Q-199 Signal. Różnica w cenie jest podwójna jednakże stelaż w tańszym modelu ma okropną tendencję do szybkiego żółknięcia oraz zbierania odcisków palców i brudu który po pewnym czasie nie jest do zmycia. Tkanina materiałowa i pianka użyta w tańszym modelu to najgorsza tkanina podatna na przetarcia a pianka zarówno na siedzisku jak i oparciu po pewnym czasie po prostu się wygniecie. Użyte mechanizmy to również absolutnie 2 odrębne od siebie ligi. Niestety są tylko opcje by przekonać się o tym: pierwsza opcja to zobaczenie foteli na żywo (mało prawdopodobne) a druga to zakup najpierw tańszego modelu by po jego szybkim zużyciu kupić coś podobnego.

Zasada którą każdy z nas zna warto też praktykować w życiu: To co tanie to drogie. Choć można inaczej: 
Klient: Dzień dobry, chciałem kupić tani fotel do komputera
Sprzedawca: A po co panu 2 fotele? 

Temat pozostawiamy do rozważań ;)

Producenci przykładają sporą uwagę do prezentowania swojej oferty w wydawanych katalogach.
Zobacz więc co przygotował dla Ciebie Unique i gdy któreś z produktów Cię zainteresuje tak wyszukaj je w naszej wyszukiwarce.

Zobacz Unique fotele.pdf

Jeśli nie chcesz oglądać katalogu w przeglądarce pobierz je na swoje urządzenie korzystając z linków poniżej.

Pobierz na urządzenie Unique fotele.pdf

Najnowsze meble Unique

🔥 Popularne produkty od Unique