Krzesło łączone FILA 2 Unique z tapicerowanym siedziskiem
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła FILA
Krzesło FILA dzięki swoim kształtom i gabarytom idealnie sprawdza się w przychodniach, poczekalniach czy salach widowiskowych. Zostało wykonane z tworzywa w kolorze szarym. Siedzisko krzesła pokryto tkaniną dostępną w 18 kolorach, która jest wysoko odporna na ściernie (140 000 cykli Martindale'a) oraz miła w dotyku. Nogi krzesła wykonano z jednoczęściowego poliamidu wypełnionego włóknem szklanym w kolorze szarym - zapewnia to ogromną wytrzymałość na uszkodzenia. Specjalna konstrukcja nóg zapewnia funkcję łatwego łączenia i sztaplowania krzeseł dzięki systemowi "Ready Link".
Łącz i rozdzielaj jak chcesz!
Doskonałe jako pojedyncze krzesło lub bateria krzeseł, która tworzy ławkę. Łącz i rozdzielaj kiedy chcesz. Przysuń krzesło do drugiego, nałóż jego krańce na siebie i zyskaj podwójne krzesło. Możesz połączyć ile chcesz krzeseł.
Łatwy transport zesztaplowanych krzeseł za pomocą wózka T3. Maksymalne obciążenie 130 kg.
Fotele i krzesła, które mają tapicerkę robioną pod preferencje Klienta (inna niż domyślna) są produktami nieprefabrykowanymi przez co nie podlegają zwrotowi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | 18 kolorów dostępne z próbnika BL |
| Wysokość | 95 cm |
| Wysokość oparcia | 47 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Szerokość oparcia | 44.5 cm |
| Szerokość siedziska | 45.5 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 39.5 |
| Oparcie | Tworzywo sztuczne |
| Siedzisko | Tkanina |
| Stelaż | Poliamid |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie: 130 kg |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Sztaplowane | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video FILA
Więcej informacji o FILA
- Konstrukcja wykonana z jednoczęściowego poliamidu wypełniona włóknem szklanym w kolorze szarym (charcoal)
- Oparcie wykonane z tworzywa, dostępne w wersji z tapicerowaną nakładką
- Siedzisko dostępne w wersji z tapicerowaną nakładką
- Specjalna konstrukcja nóg zapewnia funkcję łatwego łączenia dzięki systemowi "Redy Link"
- Możliwość sztaplowania do 10 szt
- Łatwy transport zesztaplowanych krzeseł za pomocą wózka T3
- 2 lata gwarancji
- Maksymalne obciążenie 130 kg
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.