Biurka gamingowe 

Wybieraj spośród tanich i solidnych biurek dla graczy i zapanuj nad estetyką swojego PC MasterRace!

1 - 16 z 16 mebli
1 - 16 z 16 mebli

Biurko dla gracza - czym się cechuje?

Ostre kąty lub proste kształty z zaciętym charakterem oraz ogromne blaty to główne cechy dobrego biurka gamingowego. Ważnymi atutami jest również stabilność oraz możliwość przeprowadzenia odpowiedniego zarządzania kablami (cable management) tak by w natłoku sprzętu nie psuć sobie estetyki centrum rozrywki brzydko zwisającymi kablami. Niektóre biurka posiadają otwory już w samym blacie, które prowadzą do elementów stelaża w których takie okablowanie można bardzo ładnie ukryć.

Aby dodatkowo powiększyć przestrzeń użytkową niektóre biurka posiadają po bokach dodatkowe uchwyty na słuchawki lub inne akcesoria gamingowe. Wielu graczy doceni również dodatkowe uchwyty na kubki, napoje na rogu, które pozwolą wyeliminować te sytuacje w których podczas bardzo emocjonującej partyjki w grze możemy zamachnąć się tak, że wylejemy napój na klawiaturę lub komputer. Wielu z nas w sumie to przeżyło. Niestety.

Większość biurek gamingowych nie posiada zbędnych półek, szuflad lub szafek tak by wszystkie potrzebne rzeczy rozłożyć i rozplanować w obrębie biurka oraz również by mieć więcej miejsca na poruszanie się fotelem gamingowym, które również znajdziesz w ofercie. 

Biurko z podświetleniem LED

Ewolucją, rewolucją oraz praktyczną częścią biurek gamingowych jest również dodatkowe oświetlenie LED, które pozwoli rozświetlić zarówno pokój jak i przestrzeń blatu oraz wpasować się w panujące trendy. Możesz pożegnać lampkę nocną i przesiąść się tylko i wyłącznie na oświetlenie ledowe. Spora część z nich posiada oczywiście zarówno wersję do sterowania kolorystyką oświetlenia jak i jego natężeniem za pomocą dołączanego pilota.