Streamujesz? Mamy dla Ciebie ofertę na fotel gamingowy, ergonomiczny lub biurko

Streamujesz? Mamy dla Ciebie ofertę na fotel gamingowy, ergonomiczny lub biurko

"Jesteś tym na czym siedzisz" - czy jakoś tak ;) Doskonale rozumiemy, że żywot streamera do najłatwiejszych nie należy - w szczególności na początku swojej drogi gdy ogląda Cię średnio 10 osób, wydatki się mnożą, chcesz dostarczyć lepsze audio, obraz i starasz się zapewniać rozrywkę Twoim widzom tworząc coraz to nowsze wyzwania, zadania i wydarzenia. Istnieje jednak jeszcze jeden cichy bohater każdego streamu i jest nim fotel obrotowy. Raz jest to model gamingowy, drugim razem ergonomiczny, a czasami zdarzy się i generyczna gabinetówka. Fotel na którym siedzi streamer stał się jedną z tych bardzo istotnych składowych po których Twój potencjalny nowy widz na szybko Cię oceni - daj mu więc szansę zostać ze sobą dłużej.

Masz tylko jedną szansę by zrobić dobre pierwsze wrażenie

Pierwsze sekundy Twojego streamu na którego wpadnie potencjalny stały bywalec są absolutnie kluczowe. Widzowie jawnie deklarują, że wolą widzieć kamerkę streamera i według statystyk streamy z dodatkową kamerą cieszą się większym powodzeniem. Widz na szybko ocenia nawet podświadomie jakość dźwięku, audio, płynność rozgrywki oraz dominujące cechy charakteru. 

Widz widzi również Ciebie na fotelu i pomyśl ile razy w głowie zrodziło Ci się pytanie kim jest dany streamer tylko po tym jaki fotel posiada. Czy jest technokratą na designerskim, ergonomicznym fotelu, a może mocno energicznym graczem na dziarskim fotelu gamingowym? Dobra, komu ja o tym piszę - skoro tu jesteś więc interesuje Cię ten temat. Przejdźmy do mięska.

Atrakcyjne rabaty, obniżki i promocje na fotele dla streamerów, youtuberów

Po pierwsze - nie musisz być nie wiadomo jak znanym streamerem. Jeśli posiadasz średnio więcej niż 10 widzów na streamie to zapraszamy do kontaktu. Platforma nie jest istotna - może to być Twitch, Youtube lub Facebook.

Oferujemy specjalnie przygotowane wysokie rabaty procentowe lub nawet współprace barterowe dla osób zajmujących się streamowaniem lub ogólnie tworzeniem filmów na różnorakie platformy. Wysokość rabatu ustalana jest na podstawie Twojej sugestii jak i po naszej weryfikacji popularności kanału. Na 100% będzie to jednak więcej niż 15%. Co należy zrobić?

1. Zapoznaj się z katalogiem naszych foteli obrotowych lub bezpośrednio przejdź od razu do kategorii foteli dla gracza lub foteli ergonomicznych i wybierz fotele które Ci się podobają. Jeśli chcesz się zdać na naszą szczerą poradę i nie wiesz do końca co wybrać w określonym budżecie to również Ci doradzimy. Jesteś może z Podkarpacia? Zapraszamy do naszego salonu gdzie nasza pula foteli do testowania rośnie i rośnie ;)

2. Zagadaj do nas maila na eryk [hahahTuMaByćMaupaAleNiechSieBotyWalą] meblujdom.pl podając takie informacje według schematu:

  1. Link do profilu na serwisie streamingowym: Youtube, Twitch, Facebook czy co tam jeszcze jest.
  2. Średnia liczba widzów per stream oraz całościowa ile osób średnio przewija się przez streama. Dane z filmów zobaczymy sami.
  3. To jakie modele foteli Cię interesują (linki do nich) lub jeśli zdajesz się na nasze porady podaj nam Twój wzrost, wagę oraz estymowany budżet jaki możesz wydać na fotel.
  4. Jaki chciał(a)byś otrzymać rabat w procentach.

Najmniejszy rabat jaki oferujemy dla najmniejszego streamera czyli dla średniej ilości 10 widzów to około 15-20%. W żadnym sklepie nie otrzymacie takiego rabatu na jeden produkt :) Nieco więksi streamerzy uzyskają znacznie ale to znacznie większe rabaty nawet do 50% lub pełnoprawnych umów barterowych.

Co muszę zrobić w zamian? Niewiele :)

W zamian za korzyści wynikające z współpracy prosimy tylko by w Twojej sekcji "O mnie", "Bio", "Gear" pojawił się skrócony link lub klikalny link prowadzący do modelu na który otrzymasz rabat lub barter. Link dostarczymy sami. Opcjonalnie jeśli ktoś w trakcie streamu zapyta Cię o fotel to gdy podzielisz się informacją, że kupiłeś go u nas i link jest tu i tam to będzie super ale nie jest to jakoś hiper wymagane. Szanujemy to, że nie chcesz być choinką marketingową wyobwieszaną logosami. 

Klepaj maila jak tylko zainteresowała Cię oferta - jest podany nieco wyżej.

Polecane fotele dla streamera / youtubera?

Modele które nie tylko dobrze prezentują się podczas streamu co są po prostu wygodne.

Polecane biurka dla streamera:

Szybka akcja - jeśli szukasz również niezawodnego biurka i streamujesz to zgłoś się również na maila podanego powyżej - prześlę Ci kod rabatowy (kilka oczek wyżej niż standardowa "dyszka) jak zamieścisz w BIO informacje z linkiem do biurka :) Jeśli masz większe plany jak unboxing lub recenzje również o tym napisz trzymając się schematu aplikowania o fotel. Chcesz całe combo biurko+fotel? Również napisz!

Jak to mawia Harris Heller z Alpha Gaming - Happy streaming!

streamer youtuber content creater fotel gamingowy ergonomiczny obrotowy dla gracza twitch facebook youtube współpraca kick streaming