Biurko gamingowe B-49 Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis biurka dla gracza B49
Biurko B-49 Halmar zapewnia niezwykłą wygodę podczas wielogodzinnego grania, nauki czy pracy. Głęboka czerń w połączeniu z intensywną czerwienią tworzą duet, od którego nie sposób oderwać wzrok. Należy zwrócić uwagę na dwa oddzielne uchwyty na napój i akcesoria, potęgujące komfort użytkowania.
Niewątpliwym atutem biurka dla gracza B-49 jest przestronny blat, na którym bezproblemowo pomieścimy nie tylko sprzęt komputerowy, ale także kubki po kawie, podręczniki czy talerz z przekąskami. Ogólny wizerunek sprawia, że bryła doskonale spisuje się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i biurze.
Cały blat został pokryty okleiną carbonową wzmacniającą ogólne wrażenie. Oświetleniem możemy sterować z poziomu dołączonego pilota. Kable schowamy w dwóch przepustach wydrążonych w blacie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Czarny + Czerwony |
| Wysokość | 74 cm |
| Długość | 122 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Materiał | MDF Okleinowany + Stal Malowana Proszkowo |
| Oświetlenie LED | W zestawie LED |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt Na Napój, Uchwyt Na Akcesoria |
| Kształt | Prostokątny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o B-49
Cechy charakterystyczne:
- gamingowy design czerni i czerwieni
- sterowane oświetlenie LED
- regulowane stopki by perfekcyjnie wypoziomować biurko
- uchwyt na słuchawki
- uchwyt na kubek, puszkę lub butelkę
- carbonowa okleina blatu
- 2 przepusty na kable po lewej i po prawej stronie
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.