Ogólne

Wszelakie ogólne informacje powiązane z funkcjonowaniem sklepu, pracowników, zabawnych sytuacji.

 • Krzesła WELUROWE czyli powrót tkanin Velvet na salony

  Krzesło WELUROWE - najładniejsze w latach 2019-2020?

  Wraz z powrotem szału na kolor butelkowej zieleni wróciła również moda na tkaniny welurowe co również zauważyli dystrybutorzy dodając do swej oferty kilka nowości jak i zrewidowali stare bestsellery i tchnęli w nie nowe życie dzięki zastosowaniu właśnie tapicerki typu welwet. Moda ta wpłynęła również na pufy, kanapy, łóżka i ogólnie cały asortyment jednakże i stelaże nie pozostały bez zmian - wróciła moda na złote stelaże, które bardzo dobrze łączą się stylistycznie z takiego typu tkaninami. Jak łatwo też zauważyć dominują trzy kolor: wspomniana wcześniej butelkowa zieleń, ciemny granatowy lub niebieski oraz odcienie szarości.


  | Aktualizacja: | welur, velvet, welwet, toplista, bestsellers, najładaniejsze, glamour, krzesło

  Czytaj dalej

 • Meblujdom na Allegro - dlaczego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie

  Meblujdom Allegro - kupuj taniej w sklepie niż na Allegro!

  Za każdym razem gdy płacimy prowizję za sprzedaż dla potężnego serwisu aukcyjnego jakim jest Allegro jakaś malutka część nas umiera, ponieważ wolelibyśmy te kwoty przeznaczyć na kupony rabatowe dla Ciebie. Jest to aż 9% prowizji od sprzedaży. Na prawdę - chcielibyśmy byście otrzymali ten rabat przy zakupach w naszym sklepie internetowym.


  | Aktualizacja: | allegro, meblujdom, aukcje, meble, sklep internetowy

  Czytaj dalej

 • Jak to jest ze zwrotem fotela lub ogólnie mebli kupionych w sklepie internetowym?

  Większość sklepów oferuje i wręcz chwali się tym, że masz 14 dni na zwrot rzeczy zakupionej w Internecie. Nie ma się czym chwalić ponieważ jest to gwarantowane przez polskie prawo konsumenckie. Nie każdy jednak wspomina o mniej przyjemnym aspekcie takiego zwrotu, jeśli produkt posiada ślady użytkowania lub chociażby skręcania. W przypadku po prostu odesłania niezłożonego fotela, mebla w paczce możesz liczyć na pełen zwrot - poniesiesz niestety wtedy koszt odesłania paczki z powrotem. Możesz również odmówić przyjęcia paczki i nie poniesiesz z tego tytułu żadnych konsekwencji o ile nie było to zamówienie za pobraniem, ale o tym później - zapraszam do dosyć specyficznej lektury.


  | Aktualizacja:

  Czytaj dalej

 • Katalogi i gazetki meblowe PDF do obejrzenia

  Katalog mebli PDF, Gazetki meblowe w 1 miejscu

  Jedną z najlepszych metod prezentacji mebli jest zabranie do ręki wydrukowany katalog mebli od producenta, jednak skoro siedzisz teraz przed komputerem lub telefonem to jawnie nie masz tych katalogów przy sobie. Mamy coś dla Ciebie - katalogi, gazetki meblowe do pobrania w PDF wszystkich producentów, których asortyment posiadamy w naszym sklepie. 


  | Aktualizacja: | katalog, gazetka, pdf, signal, halmar, helvetia, kulik system, ml meble, piaski, mebdom, bogfran, mk foam koło, optimum, Adam Meble

  Czytaj dalej

 • Memy, filmiki o meblach +18

  Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek przyjdzie mi się śmiać z mebli, a tym bardziej, że sam będę kolekcjonował śmieszne memeski o meblach lub innego tego typu demotywatory, hanuszki czy inne twory dzisiejszego internetu. Musisz troszkę zmrużyć oczy ponieważ niektóre memy tutaj będą lekko wulgarne ;)

  Ikea wyrobiła sobie taką markę, że już memy w większości tylko o niej traktują :(


  | Aktualizacja:

  Czytaj dalej

 • Dostawa, wysyłka i kurierzy meblowi

  Wielu Klientów zwraca się z zapytaniem jakim kurierem wysyłamy paczki. Jak to w życiu bywa odpowiadamy, że "różnymi" bo nic nie jest czarno-białe. W przypadku wysyłki mebli gdzie ilość oraz zróżnicowanie asortymentu jest przeogromna wybór kuriera uzależniony jest od tego co zakupiłeś/aś i bazując na własnym doświadczeniu dobieramy odpowiedniego przewoźnika. 


  Aktualizacja: | dostawa, wysyłka, koszt

  Czytaj dalej