Meblujdom na Allegro - dlaczego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie

Meblujdom na Allegro - dlaczego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie

Za każdym razem gdy płacimy prowizję za sprzedaż dla potężnego serwisu aukcyjnego jakim jest Allegro jakaś malutka część nas umiera, ponieważ wolelibyśmy te kwoty przeznaczyć na kupony rabatowe dla Ciebie. Jest to aż 9% prowizji od sprzedaży. Na prawdę - chcielibyśmy byście otrzymali ten rabat przy zakupach w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego o tym piszemy i brzmi to jak srogie jojczenie skoro Allegro daje nam reklamę? Tak, oczywiście się z tym zgadzamy i zasięgi jakie generuje Allegro są nie do pobicia - jest to portal znajdujący się w TOP 10 najczęściej odwiedzanych stron internetowych w Polsce. Szkoda nam po prostu, że Klienci kupują tam towary po pełnej cenie. Nie wystawiamy całego asortymentu - tylko ten, który dostępny jest do wysyłki w 24 godziny z naszego magazynu i to nawet nie wszystkie.

Nasz profil znajdziecie pod tym linkiem - MeblujDom.pl na Allegro

Pamiętaj o tym następnym razem, że gdy znajdziesz coś na allegro to możesz spokojnie wyszukać ten sam mebel w Internecie i poszukać kodu rabatowego.

Nasz aktualny kod rabatowy to PROMO -10% i możesz go śmiało użyć w koszyku dla swojego zamówienia na wszystkie produkty nie będące aktualnie na promocji. Więcej informacji znajdziesz w artykule o promocjach w powiązanych do tego wpisu.

allegro meblujdom aukcje meble sklep internetowy

Psst! To może Cię zainteresować