Poznaj gamingową serię DYNAMIQ od Unique

Poznaj gamingową serię DYNAMIQ od Unique

Obecne trendy, sytuacja epidemiologiczna i popularne hashtagi pokroju #SiedzeWDomu lub #SiedzeNaTamGzieKonczySieSzlachetnaNazwaPlecow sprzyjają siedzeniu w domu, a nic nie zabija tak nudy jak i nie sprzyja kreatywności jak spokój, wygoda i porządek wokół siebie. Prezentujemy właśnie dlatego całkiem świeżą, jeszcze pachnącą nowością serię DYNAMIQ od renomowanego dystrybutora jakim jest firma Unique-Meble z Mińska Mazowieckiego.

Fotele dla graczy DYNAMIQ

Pierwszą nowością, którą zapoczątkowała ta seria było wprowadzenie gamingowych foteli obrotowych z różnych przedziałów cenowych jak i gabarytowych. Znajdziesz tam fotele dla osób wysokich, niskich, grubych, chudych i każdy z nich w zadziornej, ultra gamingowej stylistyce. W naszej opinii najlepiej pochylić się nad modelem DYNAMIQ V5 ze względu zarówno czysto ekonomicznym jak i ilości funkcji które oferuje. Kolejną ciekawą hybrydą ergonomii i stylistyki gamingowej będzie model V11.

Biurka dla graczy DYNAMIQ

Jeśli chodzi natomiast o biurka gamingowe to w sumie nie możemy przedstawić jednoznacznego kandydata ponieważ każde z nich celuje w nieco inne struny choć wyklarowały nam się 2 propozycje, takie stricte subiektywne. I really shouldn't have my opinion on this but...  Najtańszy wariant czyli DYNAMIQ V2 to świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą dopłacać za dodatkowe oświetlenie LED po bokach i chcą uzyskać ciekawą konstrukcję do własnej modyfikacji.

Drugą propozycją natomiast będzie DYNAMIQ V6 ponieważ posiada niczym niezmącony płaski blat oraz dodatkowe oświetlenie LED, które umocowane jest w stelażu, a nie w elementach blatu tak by zmaksymalizować powierzchnię blatu.

Do każdego biurka jest możliwość dokupienia dedykowanej ładowarki indukcyjnej na którą w każdym blacie przeznaczony jest frez. Ładowarki jak i podkładki pod mysz z ledową obwolutą również będą dostępne w sprzedaży ;) To czego brakuje mi tylko w tych biurkach to tego, że te niebiesko-białe światło na ścianie za nimi jest nie dołączane do zestawu, choć ogólnie to za bardzo niewielką kwotę każdy jest w stanie tak oświetlić swoje gamingowe centrum.

Kliknij w banner poniżej aby przejść do wszystkich produktów z serii Dynamiq.

Biurka i fotele gamingowe DYNAMIQ


Ah, ta ledowa rewolucja.

dynamiq gaming gry gracz fotel biurko

Kategorie powiązane z tym wpisem