Biurko HIDE

  • Biały + biały połysk
  • Dąb sonoma + biały połysk

Opis biurka HIDE

Biurko HIDE można złożyć, po czym wyglądem przypomina standardową, wisząca szafkę. Gdy biurko znów będzie Ci potrzebne, w prosty sposób możesz rozłożyć blat. Przedstawiamy Państwu nietypowe, nowoczesne, rozkładane biurko HIDE firmy VIVALDI.

Niewielkie rozmiary biurka doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Biurko składa się z podręcznego, rozkładanego blatu. Zadbano również o wolną przestrzeń biurka, dodatkowo dodając mu 7 przydatnych półek, tym samym maksymalizując powierzchnię roboczą produktu.

Biurko HIDE występuje aż w 7 popularnych wariantach kolorystycznych. Produkt został wykonany z najwyższej jakości płyty melaminowanej. Biurko HIDE jest jednym z najbardziej nietypowych biurek jakie znajdują się na rynku, głównym czynnikiem potwierdzającym ten fakt jest możliwość złożenia biurka.


Kategorie: Meble biurowe , Biurka

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Vivaldi Meble logo
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 78
Długość 60
Głębokość 24
Materiał Płyta melaminowana
Funkcja rozkładania Tak
Półka na klawiaturę Nie
Szuflady Brak szuflad
Ilość drzwi 1 drzwi
Otwarte półki Więcej niż 5 otwartych półek
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Pytania (1)

  • 2022-11-29

    Dzień dobry, proszę o informację, czy jest możliwość zamówienia biurka takiego (lub podobnego) jak na tej aukcji ale w kolorze szarym. Jeśli tak, to jaka by była jego cena.

    Odpowiedź: Biurko jest dostępne tylko w takim połączeniu kolorystycznym jak na poszczególnych kombinacjach produktu

Zapytaj o produkt
Wysuń ostatnio oglądane (1)