Biurko RIVA
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis biurka dziecięcego RIVA
Biurko Riva to idealne rozwiązanie nie tylko do pokoju młodzieżowego ale również do biura. Doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach nowoczesnych jak i skandynawskich. Wykonane zostało z materiałów wysokiej jakości: blat z płyty Mdf o grubości 1,8 cm, natomiast nogi biurka z drewna dębowego.
Biurko występuje w kolorze białym matowym. Posiada dwie praktyczne szuflady.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Blat | MDF |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Szuflady | 2 szuflady |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Otwarte półki | Brak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o RIVA
Biurko RiVa ze względu na gabaryt jest dostarczane na palecie.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.