Kompletna czarno-biała aranżacja salonu od zadowolonego Klienta

Kompletna czarno-biała aranżacja salonu od zadowolonego Klienta

Czerń i biel w salonie to bardzo nowoczesne połączenie, które gdy dodatkowo okrasi się połyskiem na frontach bądź też w postaci dodatkowego szkła wybrzmi bardzo mocno. Sam połysk nadaje głębi i kontrastu przez co pomimo tego, że towarzyszą nam tylko 2 przeciwstawne kolory wciąż odnosimy wrażenie pełni. Odbite refleksy okien, świateł, telewizora sprawiają, że cały salon żyje i nie jest monotonny. Zapewne z tego samego założenia wyszedł nasz kolejny zadowolony Klient, który do swego salonu dobrał właśnie taką ciekawą kompozycję.

Główne skrzypce w salonie odgrywa stół Sandor 2 Halmar  w wariancie z czarnym szkłem na blacie, do którego dostawiono 6 designerskich krzeseł H-134 Halmar, które są czarne na siedzisku i oparciu oraz lekko lakierowane na biało z tyłu. Podstawa stołu również bardzo ładnie komponuje się z konstrukcją dolną krzeseł.

Za stołem w rogu stoją aż 2 komody IRMA IM-4 oraz IM-3 w wariancie białym, które ustawione są w jednym rzędzie. Ich biało-niebieskie światła ładnie rozświetla dany róg salonu. W części na której stoi telewizor Klient wybrał szafkę RTV IRMA IM-2, kredens IM-5 oraz witrynę IM-7. Przy narożniku, który niestety nie był zakupiony u nas stoi absolutny bestseller w wielu wariantach do wyboru czyli ława TESS oczywiście w wariancie czarno-białym.

Możesz przejść od razu do całego systemu IRMA i zobaczyć wszystkie dostępne bryły oraz możesz zobaczyć dodatkowe aranżację innych Klientów we wpisie, który jest w powiązanych poniżej do tego wpisu. Tutaj przedstawiamy dokładnie te bryły, które zamówił nasz Klient. A Tobie jak podoba się taka kompozycja? Daj nam znać w komentarzach.

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

czerń biel salon połysk led stół krzesła irma sandor tess

Psst! To może Cię zainteresować
Kategorie powiązane z tym wpisem