Aranżacja niebieskich krzeseł tapicerowanych K-283 Halmar

Jej! Bardzo szanujemy takie zdjęcia naszych zadowolonych Klientów. Tym razem padło na przepiękne tapicerowane krzesło K283 Halmar, które nasza Klientka Katarzyna podesłała nam na skrzynkę mailową. Warta odnotowania jest również treść wiadomości, którą otrzymaliśmy. 

"Z wielką radością użytkuję krzesło K-283 Halmar zakupione w Państwa sklepie. Ciekawy design krzesła i kolorystyka pięknie komponują się ze stonowanym biurkiem i komodą. Tak zaaranżowane miejsce sprzyja pracy i kreatywności. W załączeniu przesyłam zdjęcia aranżacji. Doceniam szeroki asortyment mebli jaki Państwo oferujecie i cieszę się, że znalazłam w ofercie tak nieprzeciętny mebel."

Krzesło to znajdziecie dzięki linkowi poniżej. Warte odnotowania jest to, że występuje aż w 3 wariantach kolorystycznych - nie tylko niebieskim.

Chcesz pochwalić się swoją aranżacją i otrzymać w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy? To nic trudnego! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na 📷Instagramie i w opisie zawołać nas poprzez @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍


Tagi: krzesło, aranżacja, K-283, tapicerowane, biurko

Produkty powiązane z tym wpisem:
Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej