Aranżacja niebieskich krzeseł tapicerowanych K-283 Halmar

Aranżacja niebieskich krzeseł tapicerowanych K-283 Halmar

Jej! Bardzo szanujemy takie zdjęcia naszych zadowolonych Klientów. Tym razem padło na przepiękne tapicerowane krzesło K283 Halmar, które nasza Klientka Katarzyna podesłała nam na skrzynkę mailową. Warta odnotowania jest również treść wiadomości, którą otrzymaliśmy. 

"Z wielką radością użytkuję krzesło K-283 Halmar zakupione w Państwa sklepie. Ciekawy design krzesła i kolorystyka pięknie komponują się ze stonowanym biurkiem i komodą. Tak zaaranżowane miejsce sprzyja pracy i kreatywności. W załączeniu przesyłam zdjęcia aranżacji. Doceniam szeroki asortyment mebli jaki Państwo oferujecie i cieszę się, że znalazłam w ofercie tak nieprzeciętny mebel."

Krzesło to znajdziecie dzięki linkowi poniżej. Warte odnotowania jest to, że występuje aż w 3 wariantach kolorystycznych - nie tylko niebieskim.

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

krzesło aranżacja K-283 tapicerowane biurko