Aranżacje krzesła welurowego CHIC Signal

Aranżacje krzesła welurowego CHIC Signal

W większości postów na tym blogu bardzo często wspominane są krzesła CHIC jak absolutny bestseller, jednak pomimo tak sporej sprzedaży niewielu z naszych Klientów podsyła nam później efekt tego jak pięknie prezentują się w ich wnętrzach. Zmieniło się to dzięki pani Kindze, która zaskoczyła nas zdjęciami ze swojej aranżacji. Zobacz dlaczego.

Nie spodziewaliśmy tego, że krzesła CHIC, które są mocno welwetowe będą potrafiły odnaleźć się w nowoczesnej kuchni, przy nowoczesnym stole. Tym bardziej w odcieniu różu, który wyszedł dosyć specyficznie na tych zdjęciach co raczej zawdzięczać można aparatowi Klientki jednakże i tak jesteśmy pod ogromnym wrażeniem :) Oczywiście na stronie produktu możecie zobaczyć też nasze zdjęcia z targów!

Krzesła oczywiście możecie znaleźć w naszym sklepie:

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

chic signal welur velvet pikowane aranżacja krzesła realne zdjęcia