Krzesło ogrodowe ZLATAN Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ogrodowego ZLATAN
Przedstawiamy Państwu wyjątkowy fotel tarasowy ZLATAN.
Wykonany ze stali malowanej proszkowo, siatki oraz polipropylenu cechuje się solidnością, funkcjonalnością i estetycznym wyglądem.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, fotel jest odporny na warunki atmosferyczne co sprawia, że idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.
Innowacyjna konstrukcja z podstawą w formie płoz potęguje komfort użytkowania, zapewniając relaks na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do odkrycia możliwości wyjątkowego fotela ZLATAN który doskonale uzupełni aranżację przestrzeni na świeżym powietrzu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Ciemny popiel + Jasny popiel |
| Wysokość | 97 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Głębokość | 86 cm |
| Materiał | Stal malowana proszkowo + siatka + polipropylen |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.