Meblościanka RTV MANHATTAN WTS MH
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 249 zł | 249 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis meblościanki RTV MANHATTAN WTS MH
Meblościanka RTV MANHATTAN WTS MH to nowoczesny zestaw mebli salonowych, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o najmniejszych użytkownikach Twojego domu. Opływowe boki bez kantów i niebezpiecznych ostrych rogów pozwolą zachować bezpieczeństwo nawet przy biegających dzieciach w domu.
Dolna szafka RTV z trzema szklanymi drzwiczkami to idealne miejsce na ustawienie Twojego TV. Mocne, czarne szkło w drzwiczkach oraz system otwierania "push-click" to kolejne atuty systemu mebli MANHATTAN. Kilka pakownych wiszących szafek wraz z poziomym górnym panelem to dodatkowe miejsce do przechowywania.
Oświetlenie LED zamontowane w górnych wiszących witrynach idealnie uwydatni Twoje piękne przedmioty i będzie dawać niepowtarzalny klimat szczególnie wieczorami podczas oglądania Twojego ulubionego filmu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Dąb wotan + Czarny połysk |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 300 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | MDF laminowany |
| Oświetlenie LED | W zestawie LED |
| Ilość drzwi | Więcej niż 4 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.