Dywan SZNURKOWY SIZAL SION Kratka, Linie 22144 płaskie tkanie czarny / ecru
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu SZNURKOWY SIZAL SION 22144
Praktyczny dywan sznurkowy z kolekcji SIZAL SION to idealna propozycja dla alergików. Zapoznaj się z jego specyfikacją i sprawdź czy właśnie takiego szukasz:
▪ grubość całkowita: ok. 3 mm
▪ waga całkowita: ok. 1,20 kg/m2
▪ rodzaj przędzy: 100% polipropylen Dywan sznurkowy sizal SION
Masz wrażenie, że w Twoim domu panuje nieprzyjemny chłód? Koniecznie zastanów się nad zakupem czegoś co ociepli Twoje domowe przestrzenie! Dywan sznurkowy Sizal będzie jednym z lepszych wyborów, jeśli lubisz rzeczy praktycznie, które jednocześnie zadbają o estetykę w Twoim domu. Choć wiele osób kilkanaście lat temu zaczęło rezygnować z tego dodatku, to jednak dziś jego wartość wraca ze zdwojoną siłą. Dywany sprawiają, że czujemy się w końcu, jak w prawdziwym domu. Model ten jest dość surowy ze względu na swój kolor i motyw. Może więc świetnie przełamać wnętrza, w których dominuje tradycyjny styl i dodać im trochę świeżego i nowoczesnego powiewu.
Dywany kojarzą Ci się z nieprzyjemnymi rzeczami? Ciężkimi zabrudzeniami, które trudno doprać, albo z zagnieceniami? Dywan sznurkowy sizal skutecznie pozwoli zapomnieć Ci o takich problemach!
Decydując się na ten rodzaj dywanu, musisz wiedzieć, że jest:
- to dywan tzw. płaskotkany, sznurkowy;
- bardzo wytrzymały i długo zachowuje swój naturalny wygląd, właśnie ze względu na technologię płaskiego tkania;
- odporny na odgniatanie się, więc funkcja estetyczna zachowana jest na najwyższym poziomie;
- bardzo praktyczny w użytkowaniu i bardzo łatwo się go czyści;
- odporny na warunki atmosferyczne, więc może być stosowany na zewnątrz np. balkon czy taras
Kolorystyka dywanu sznurkowego Sizal jest zimna ze względu na wykorzystanie przeważającej czerni. Z powodzeniem można go zastosować we wnętrzach, które są wykończone w stylu nowoczesnym. Jednak jeśli jesteśmy miłośnikami przełamywania schematów, wówczas warto zastanowić się nad wyłożeniem go w ciepłych wnętrzach, aby przełamać charakterystyczny, tradycyjny styl. Idealnie nadaje się zarówno do salonu, jak i do kuchni czy biura, a także na balkon i taras.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wymiar | 80x150 cm, 120x170 cm, 140x190 cm, 160x220 cm, 180x270 cm, 200x290 cm |
| Szerokość | 150 cm / 170 cm / 190 cm / 220 cm / 270 cm / 290 cm |
| Głębokość | 80 cm / 120 cm / 140 cm / 160 cm / 180 cm / 200 cm |
| Typ dywanu | Płaskie tkanie (sznurkowy, sizal) |
| Materiał | Polipropylen |
| Dodatkowe informacje | Idealny dla alergików |
| Kształt | Prostokątny |
| Gramatura | ok. 1,20 kg/m2 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.