Fotel ALMOND Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela tapicerowanego ALMOND
Fotel ALMOND Halmar przyciąga spojrzenia niespotykanym designem i ciekawą formą, które w zestawieniu z przytulną tkaniną Velvet i złotymi nóżkami sprawiają, że fotel nadaje wnętrzu ciepła, szyku i klasy. Mebel doskonale prezentuje się zarówno w domu prywatnym umiejscowiony w pokoju dziennym lub sypialni, ale także w przestrzeni publicznej, takiej jak eleganckie salony kosmetyczne, domy mody czy wszelkie przestrzenie biurowe.
Poduszki ze zdjęć stanowią ozdobę fotela. Nie są dostępne w zestawie z fotelem.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Różowy / Czarny / Zielony |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.