Fotel BUBBLE STAND 2 materiał wełna
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis fotela BUBBLE STAND
Przedstawiamy pożądany przez wielu z nas fotel BUBBLE STAND 2. Stworzony z przezroczystego, mocnego akrylu szkielet znajduje się na stojaku z wysokiej jakości stali chromowanej osadzonym na obrotowej, solidnej podstawie. Można się na nim zatem obrócić o 360 stopni, bujać się na ile pozwalają ograniczniki, a więc spokojnie czytając książkę możemy obrócić się, odłożyć ją i sięgnąć po herbatę, cóż za miła sytuacja! A książki nie musimy czytać w domu - tylko możemy na tarasie!
Wspaniałym dodatkiem są dwie wygodne poduszki obite wełną kaszmirową - niezwykle miłą w dotyku tkaniną zwiększająca Twój komfort podczas wypoczynku w BUBBLE.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~125 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Kolor materiału: szary, niebieski (atramentowy), czarny, czerwony, żółty |
| Wysokość | 135 cm |
| Wysokość siedziska | 62 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Siedzisko | Akryl |
| Stelaż | Stal chromowana |
| Rodzaj nóg | Obrotowa podstawa |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie do 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o BUBBLE STAND
Designerski fotel Bubble Stand 2 zapewni relaks i odprężenie.
Korpus fotela wykonany został z wysokiej jakości przezroczystego akrylu. Wewnątrz umieszczono, dwie miękkie poduchy, tapicerowane Wełną kaszmirową.
Korpus umieszczony jest na stojaku ze stali chromowanej. Dwa uchwyty podtrzymują korpus, umożliwiając swobodne i bezpieczne korzystanie z fotela.
Całość stoi na okrągłej podstawie wykonanej ze stali chromowanej. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, fotel prezentuje się elegancko i nowocześnie.
Bubble przykuwa uwagę swoim wyglądem i formą. Jeżeli szukasz unikatowych rozwiązań, lubisz nowoczesne formy, Bubble jest dla ciebie!
Z pewnością będzie świetnym dodatkiem do wnętrza, podkreślając styl i charakter całego domu.
Wymiary: wys. 140 cm / szer. 115 cm / gł. 100 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 55 cm
Korpus: akryl
Stojak i podstawa: stal chromowana
Podstawa: śr. 70 cm
Maksymalne obciążenie: do 120 kg
Waga netto: 36 kg
Sposób wysyłki: paleta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.