Fotel LOUNGE VA PREMIUM SZEROKI z podnóżkiem
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela tapicerowanego LOUNGE VA PREMIUM SZEROKI
Ekskluzywny fotel obrotowy LOUNGE VA PREMIUM SZEROKI z podnóżkiem to nie tylko elegancja, ale również wygoda i powiew nowoczesności. Korpus fotela i podnóżka stworzony został z drewna giętego na ciepło, natomiast siedzisko, oparcie, podłokietniki i podnóżek obite są wysokiej jakości włoską skórą naturalną. Elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej polerowanej.
Taki fotel w gabinecie lub biurze, to jest coś! Od razu przykuwa uwagę i dodaje nam punktów do gustu. W domu też możesz go mieć, w końcu każde miejsce jest dobre do relaksu. Podnóżek może służyć również jako pufa lub stolik do położenia książki bądź dokumentów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~125 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 84 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość podłokietników | 51 cm |
| Oparcie | Skóra włoska naturalna + gięte na ciepło drewno |
| Siedzisko | Skóra włoska naturalna + gięte na ciepło drewno |
| Stelaż | Stal nierdzewna polerowana |
| Rodzaj nóg | Kurza łapka (jedna noga) |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o LOUNGE VA PREMIUM SZEROKI
Fotel LOUNGE VA PREMIUM SZEROKI biały z podnóżkiem z orzechowym drewnem.
Cały fotel wraz z podnóżkiem tapicerowane są naturalną włoską skórą w kolorze białym. Zarówno korpus fotela jak i podnóżka został wykonany
z giętego na ciepło drewna w kolorze orzechowym. Podstawy oraz elementy metalowe wykonane zostały w całości z nierdzewnej polerowanej stali.
Fotel oraz podnóżek są obrotowe.
Lounge z podnóżkiem doskonale sprawdzi się w salonie lub gabinecie.
Dzięki swojej szerokości ten zestaw, zapewni odpowiedni komfort pracy oraz relaksu.
Wymiary fotela: wys. 84 cm / szer. 85 cm / gł. 82 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 40 cm
Wysokość do podłokietników: 51 cm
Wymiary podnóżka: wys. 44 cm / szer. 68 cm / gł. 54 cm
Waga netto: 36 kg
Wymiary opakowania:
1) 91 cm / 66 cm / 87 - 39 cm
2) 70 cm / 58 cm / 26 cm
Sposób wysyłki: paleta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.