Fotel młodzieżowy MATRIX 3 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dziecięcego krzesła obrotowego MATRIX
Przedstawiamy fotel obrotowy MATRIX 3, młodszego brata fotela MATRIX (znajduje się w polecanych produktach na dole strony). Jest to wielce ciekawy mebel, tapicerowany dwoma materiałami. Wnętrze siedziska tapicerowane jest wytrzymałą, pikowaną tkaniną, która świetnie się prezentuje i jest odporna na przetarcia. Od drugiej strony mamy obicie z białej ekoskóry dodające prestiżu i elegancji. Wyróżnieniem jest także świetna, biała podstawa jezdna z czarnymi kółkami dodającymi pięknego podkreślenia całości. Zawiera mechanizm podstawowy pozwalający obracać się o 360 stopni oraz dopasować wysokość siedziska w celu jak najlepszego dopasowania pozycji przy biurku. Fotel taki jak ten świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka czy nastolatka. Daj sobie upiększyć życie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Popielato-biały, różowo-biały |
| Wysokość | 79-88 cm |
| Wysokość siedziska | 46-55 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Materiał | Ekoskóra + tkanina |
| Kolor stelaża | Biały |
| Dodatkowe informacje | Pikowania |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.