Fotel OPTIMA Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 50 zł | 50 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis OPTIMA
Przedstawiamy Państwu nowy fotel OPTIMA Halmar, który jest bardzo wygodny a zarazem ładnie prezentujący się. Fotel OPTIMA posiada funckję relaksu, co oznacza, że ma funkcję wysuwania podnóżka oraz odchylenia, dzięki czemu można wygodni się odpocząć oraz zrelaksować. Produkt został stworzony z ekoskóry oraz materiału PCV, dodatkowo występuje w czterech wersjach kolorystycznych m.in w czerni, beżu, cappucciono oraz popielatym.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 101-84 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Głębokość | 80-139 cm |
| Materiał | Ekoskóra + tworzywo sztuczne |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.