Fotel bujany OTILIA
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotelu bujanego OTILIA
Fotel OTILIA na płozach obszyty został przyjemnym w dotyku w dwóch konfiguracjach kolorystycznych. W pierwszej wersji korpus został obszyty brązową ekoskórą a siedzisko tzw. "pepitką". W drugiej opcji wykorzystano z tyłu białą ekoskórę, a na części siedzącej przyjemny w dotyku materiał pluszowy. Korpus obszyty białą eko-skórą. Przytulny desing wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Miękka poduszka na siedzisku zapewnia wygodę podczas użytkowania. Delikatny czarny stelaż idealnie współgra z resztą fotela.
Duży fotel tapicerowany obszyty miłą tkaniną w dotyku
Oryginalne i eleganckie wykonanie sprawdzi się w każdym nowoczesnym salonie, czy pokoju dziennym.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały /Pepitka + brązowa ekoskóra |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 55 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość podłokietników | 50 cm |
| Siedzisko | Tkanina + Ekoskóra |
| Stelaż | metal pomalowany proszkowo |
| Rodzaj nóg | Bujane |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o OTILIA
Fotel bujany OTILIA TEDDY.
Metalowy korpus fotela tapicerowany ekoskórą w kolorze białym.
Niezwykle miękka poduszka obszyta tkaniną teddy (95% poliester, 5% akryl), oprócz przytulnego designu cechuje się również niesamowitą wygodą.
Dębowe płozy potęgują komfort wypoczynku. Fotel Otilia świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, czy domowej biblioteczce.
Wymiary: wys. 87 cm / szer. 90 cm / gł. 100 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 55 cm
Siedzisko: gł. 55 cm
Oparcie: wys. 60 cm
Płozy: dł. 86 cm / rozstaw 67 cm
Waga netto: 22,7 kg
Wymiary opakowania: 114 cm / 89 cm / 55 cm
Sposób wysyłki: paleta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.