Fotel ogrodowy RASMUS Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 149 zł | 149 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela ogrodowego RASMUS
Fotel ogrodowy RASMUS Halmar to propozycja kierowana do osób podążających za najnowszymi trendami meblarskimi. Przez wzgląd na wymiary oraz przyjemną w dotyku tkaninę model zapewnia ogromny komfort, zachwycając licznych użytkowników.
Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów, bowiem rattan syntetyczny odznacza się wieloletnią trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Designerski fotel tarasowy RASMUS Halmar fenomenalnie sprawdza się na tarasie czy balkonie, stanowiąc modną wizytówkę domu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Jasny Popiel + Czarny |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Materiał | Rattan syntetyczny + tkanina + stal malowana proszkowo |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.