Dywan SHAGGY NARIN P901 black red
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu SHAGGY NARIN P901
▪ wysokość runa: ok. 45 mm
▪ grubość całkowita: ok. 50 mm
▪ waga całkowita: ok. 3,1 kg/m2
▪ rodzaj przędzy: 30% Poliester, 70% Polipropylen
▪ kraj produkcji: Turcja
▪ do czyszczenia dywanu wystarczy odkurzacz oraz zwykła lekko zwilżona szmatka
Jest to dywan typu shaggy NARIN wykonane są z wysokogatunkowych przędzy syntetycznych - zapewniają duży komfort użytkowania. Barwy użyte w kolekcji świetnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Szczególnie polecane do sypialni oraz pokojów przeznaczonych do odpoczynku i relaksu. Runo o wysokości 50mm daje poczucie ciepła i spokoju.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wymiar | 200x290 cm, 180x270 cm |
| Materiał | Polipropylen |
| Kształt | Prostokątny |
| Gramatura | ok. 3,1 kg/m2 |
| Wysokość runa | ok. 45 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.