Dywan Strukturalny BOTANIC 65241 Liście płasko tkany, na balkon, taras - szary
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu BOTANIC 65241
Roślinne motywy stworzone dla Twojego salonu i tarasu.
Dywan to dodatek, który potrafi diametralnie odmienić charakter każdego wnętrza. Nowoczesne technologie produkcji pozwoliły jednak, by odrobinę ciepła i wygody z domu, przenieść również na taras.
Dywany z kolekcji BOTANIC to seria wyjątkowych i bardzo praktycznych produktów. Strukturalne runo składające się z tradycyjnie ciętego włosia, oraz to z pętelek sprawia, że dodatek ten rewelacyjnie sprawdzi się w środku, jak i na zewnątrz domu. Jest on bowiem w pełni odporny na warunki atmosferyczne, a jego czyszczenie jest bardzo szybkie i łatwe.
Roślinne motywy dywanów z kolekcji BOTANIC z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zieleni i natury. Jest to wzór, który nadaje wnętrzu spokoju, harmonii i równowagi. Delikatne, stonowane kolory wpasują się idealnie w aranżację kuchni, sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, a nawet tarasu czy balkonu.
Cechy charakterystyczne dywanów z kolekcji BOTANIC:
- wysokość runa: ok. 4 mm i 8 mm
- waga całkowita: między 1,20 kg/m2 a 1,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru )
- rodzaj przędzy: 100% polipropylen
- Stonowane kolory w połączeniu z pięknymi, roślinnymi wzorami wprowadzą ciepło w każdym pomieszczeniu, na tarasie i balkonie;
- Dwupoziomowe runo o wysokości 4 mm i 8 mm wprowadzi bardzo ciekawy efekt przestrzenny;
- Połączenie dwóch technologii produkcji, jakimi jest płaskie tkanie, oraz tradycyjne cięcie włosia daje wyjątkowy efekt wizualny i jest bardzo komfortowe podczas np. chodzenia boso;
- Dywany można stosować w środku, jak i na zewnątrz domu;
- Posiadają certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje bezpieczny dla użytkowników i środowiska skład;
- Są bezpieczne nawet przy stosowaniu ogrzewania podłogowego;
Do salonu czy na taras? Jakie zastosowanie znajdą w Twoim domu piękne dywany z kolekcji BOTANIC?
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Roślinny |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wymiar | 78x150 cm, 117x170 cm, 137x190 cm, 157x220 cm, 176x270 cm, 196x290 cm |
| Typ dywanu | Płaskie tkanie (sznurkowy, sizal) |
| Materiał | Polipropylen |
| Dodatkowe informacje | Wodoodporny. Idealny także na taras. |
| Kształt | Prostokątny |
| Gramatura | między 1,20 kg/m2 a 1,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru ) |
| Wysokość runa | ok. 4 mm i 8 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video BOTANIC 65241
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.