Hoker DUCH 66 cm inspirowany Charles Ghost Stool

Opis hokera DUCH 66

Jaki jest hoker DUCH? Mocny, odporny na wszelkie złe rzeczy przytrafiające się stołkom barowym podczas użytkowania. To dzięki temu, że jest stworzony z poliwęglanu. Nie są mu też straszne zjawiska atmosferyczne, można korzystać z niego również na zewnątrz. To właśnie tworzywo sprawia, że jest nowoczesny, mimo wzorowania się na stylu z XIX wieku.

Transparentne meble to bardzo nowatorskie i oryginalne rozwiązanie, ale daje naprawdę spektakularny efekt, warto się do nich przekonać. 

Czytaj dalej
Kody referencyjne: 3458, 14180
Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Fernity logo
Marka D2.DESIGN
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka transparentny, szary transparentny
Wysokość 66
Szerokość 43
Głębokość 43
Materiał Poliwęglan
Zmiana wymiarów Brak możliwości

Więcej informacji o DUCH 66

Przezroczysty stołek barowy. Nie zajmuje miejsca w przestrzeni. Nadaje,się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Jest idealnym uzupełnieniem kolekcji krzeseł transparentnych. Stołek dostępny jest również w wersji niskiej i wysokiej.Maksymalne obciążenie wynosi 120kg
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)