Hoker H3-FX

  • Czarny
  • Szary
  • Niebieski
  • Zielony
  • Beżowy
  • Cappuccino

Opis hokera H3FX

Hoker H3-FX to mebel, który zmienia charakter każdej przestrzeni. Łączy elegancję z funkcjonalnością, tworząc miejsce, w którym z przyjemnością spędza się czas.

Velvet, który przyciąga wzrok

Tapicerka z aksamitnego velvetu o subtelnym połysku zapewnia nie tylko komfort, ale także efektowny wygląd. Dostępna kolorystyka wprowadza do wnętrza ciepło i harmonię.

Złote detale, które robią różnicę

Chromowane nogi w kolorze złotym dodają charakteru i podkreślają nowoczesny styl hokera. To detal, który nadaje wnętrzu prestiżowego wykończenia.

Nie tylko piękny, ale i wygodny

Wyprofilowane oparcie oraz miękkie, siedzisko sprawiają, że każda chwila przy blacie staje się przyjemnością. Podpórka pod stopy zwiększa wygodę użytkowania.

Idealny do każdej wyspy kuchennej i baru

Hoker H3-FX doskonale odnajdzie się przy wyspie kuchennej, eleganckim barze czy w nowoczesnej jadalni. To wybór, który nada wnętrzu indywidualnego stylu.

Zadaj pytanie o produkcie

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Furnitex logo
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka Cappuccino / Zielony / Szary / Niebieski / Czarny / Beżowy
Wysokość 96,5 cm
Wysokość siedziska 66 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Głębokość siedziska 42 cm
Materiał Tkanina velvet + chrom
Oparcie Tkanina welur / velvet
Siedzisko Tkanina welur / velvet
Stelaż Chrom
Kolor stelaża Złoty
Pikowania Tak
Zmiana wymiarów Brak możliwości
GPSR Bezpieczeństwo produktu (GPSR)
Bądź pierwszą osobą, która oceni produkt

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Zadaj pytanie o produkcie