Hoker PARIS BACK SHORT inspirowany Tolix
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 32 zł | 32 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis hokera PARIS BACK SHORT
Hoker PARIS BACK SHORT to mebel, który przenosi industrialny klimat wprost do Twojego wnętrza. Proszkowo malowany metal tworzy poczucie surowej elegancji z trwałością.
Industrialny charakter inspirowany ikoną designu
Inspirowany legendarnym Toliksem PARIS BACK SHORT to hoker, który od razu przyciąga wzrok i nadaje przestrzeni niepowtarzalny, loftowy sznyt. To wybór osób, które nie godzą się na przeciętność.
Stalowa forma, która nie ogranicza
Sprawdza się równie świetnie przy barku w domu, jak i w kawiarni czy restauracji z charakterem. Możliwość sztaplowania sprawia, że PARIS BACK SHORT jest tak samo praktyczny, jak efektowny wizualnie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | D2.DESIGN |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Czarny / Metaliczny |
| Wysokość | 86 cm |
| Wysokość siedziska | 67 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Materiał | Metal |
| Oparcie | Metal |
| Siedzisko | Metal |
| Stelaż | Metal |
| Pikowania | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o PARIS BACK SHORT
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.