Kanapa LATINA z funkcją spania / Lambi 9
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis sofy LATINA
Czy szukasz kanapy, która zapewni nie tylko wygodę, ale też praktyczne rozwiązania do codziennego życia? Kanapa Latina z funkcją spania łączy w sobie styl, komfort i funkcjonalność, tworząc idealne miejsce do wypoczynku.
Nowoczesna stylistyka i elegancki kolor obicia przyciągają wzrok i nadaje charakteru. Dzięki uniwersalnej formie, kanapa świetnie wpisze się w różne aranżacje - od minimalistycznych po klasyczne.
Komfort, który czuć na pierwszy dotyk
Stabilny drewniany szkielet oraz siedzisko i oparcie wypełnione pianką poliuretanową T30 i sprężynami falistymi zapewniają wyjątkowy komfort. Kanapa Latina zapewnia idealne wsparcie zarówno podczas siedzenia, jak i w trakcie snu.
Praktyczne rozwiązania na co dzień
Dzięki funkcji spania kanapę można w prosty sposób rozłożyć, zyskując dodatkowe miejsce do wypoczynku. Pojemnik na pościel to niezwykle przydatny dodatek, który pomaga utrzymać porządek i zaoszczędzić miejsce w mniejszych pomieszczeniach.
Styl, który pasuje wszędzie
Uniwersalny design sprawia, że kanapa Latina doskonale odnajdzie się w salonie, pokoju gościnnym lub sypialni. To mebel, który łączy prostotę formy z funkcjonalnością i ponadczasową elegancją.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Szybka dostawa |
| Styl | Minimalistyczny |
| Dostępna kolorystyka | Szara-Biel |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 258 cm |
| Głębokość | 104 cm |
| Głębokość siedziska | 44 |
| Materiał | Tkanina: Lambi 11 (Bukla) |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 200 x 145 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj wypełnienia | pianka poliuretanowa T-30 + sprężyny faliste |
| Dodatkowe informacje | Wysokość nóżek: 2,5 cm / System rozkładania DL |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.